Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belelehet fásulni az anyaságba?

Belelehet fásulni az anyaságba?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van!Úgyérzem belefásultam az egész gyereknevelésbe!!! Az állandó fegyelmezésbe a folytonos vínnyogásban! Egy perc csend sincs. Egyedül vagyok a gyerekekkel segítségem nincs :( mentálisan és fizikailag is kimerültem. Folytonos takarítás, háztartás.. szórakoztatni őket. Minden hova cipelni őket hogy ne érezzék úgy hogy kimaradnak valamiből... Elegem van mint nő már nem is létezem hogy csak egy bejárónő vagyok. A Kedves apuka tojik rám neki így minden ahogy van. Küldöldön él és dolgozik.Soha egy percig nem tőrte magát az 5 év alatt hogy ne legyen olyan messze... sőt bebiztosította magát hogy ne kelljem még véletlenül sem itthon dolgoznia..... kapcsolatunk egy nagy nulla! Gyerekeit telefonon keresztül neveli ha itthon van akkor is csak szája jár ,de nem menne oda és fegyelmezné máshogy a gyerekét!! A nagyobbik reggel kell és estig be sem tudja fogni a száját folyton mondja a magáét.. Zsong az agyam ! 😢 úgy érzem nekem nem való gyerek már nem bírok normális hangnemben rá szólni.. Nem bírom így sokáig 😭😭
2018. máj. 4. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%

" A nagyobbik reggel kell és estig be sem tudja fogni a száját folyton mondja a magáét.."


A bejegyzés alapján van tippem arra, hogy ezt kitől örökölte...


Rám abszolót nem volt jellemző gyerekként a vinnyogás, valamit valamikor elronthattál. Ez van. Ne várd mástól, hogy megneveili a gyerekeidet (a távol lévú apától sem).

2018. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Meg tudnál kérni valakit, hogy vigyázzon 1-2 órára a gyerekekre? Szükséged lenne, hogy EGYEDÜL elmenj egy kicsit bóklászni, csavarogni, semmit tenni sétálni. Nagyon fontos lenne, Anyukád? hetente 1-2-szer.
2018. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha támogató hozzászólásokért jöttél, lehet, hogy itt csalódi fogsz... Nem jellemző itt az empátia. Azt tudom egyébként javasolni, hogy próbálj meg mégis segítséget kérni valahonnan, legalább heti pár órára, hogy magaddal foglalkozz. Mert nem egy tragédiáról hallhattunk már, amikor valakinél elszakadt a cérna...
2018. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem érzem hogy elrontottam volna valamit. A folytonos vinnyogás alat azt értem amit a szokásos korabeli gyerekek is tesznek ha pl nem ehetnek fagyit reggelire vagy épp nem hintázhatnak mert pl anyuka a kistesóval van elfoglalva aki épp fejjel mászik ki a homokozóból. Sajnos nincs senki aki doglalkozna velük rajtam kivűl. Imádom őket szó se róla. De úgy érzem feladtam önmagam.. :(

Ez van! Nem várok senkitől semmit nevelem becsülettel a gyermekeimet még a távol lévő apukától se várok el semmit. Egyszerűen felemésztett az elmúlt 5 év a folytos monoton napok. Hogy hiába is igyekszem nem birok kétfelé szakadni.. eljátszanak magukba is de ha ők épp elvannak akkor én épp takarítok vagy mosok vagy teregetek vagy hasonló dolgot csinálok.. jó gyerek ők csak én vagyok túl türelmetlen hozzájuk. Mindegy is tényleg nem várok mástól megodást csak egyszerűen jól esett kiírni magamból.

2018. máj. 4. 22:57
 5/22 A kérdező kommentje:
Taragédia nem lesz abban biztos ettől nem kell feléni. ;) csak megfásultam és ennyi... biztos mádnak is volt ilyen időszaka kiváncsi lennék hogynő hogy élte túl. Folyton megyek a gyerekkel programok kirándulás nem ülök itthon bezárva. Csak rossz hogy mindig egyedül kell megbírkoznom mindennel
2018. máj. 4. 22:59
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
a 2-esre válaszolnál?
2018. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Minek szültél rögtön 2 gyereket is neki ha tudtad hogy ez vár rád?

Írtad 5 éve van kint és 5 éve hallgatod a vinnyogást, tehát ha jól sejtem akkor a 2. is úgy fogant hogy hazajárt a férjed, és jól tudtad milyen nehéz lesz egyedül 2 gyerekkel.

Megértelek,csak miért szegény gyerekek szívják meg ? Nem ők akartak a világra jönni.

2018. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jézus ereje ! Na jó azt hiszem itt tényleg nem volt értelme kiírni..... Nem nem szegények a gyerekek! Csak fáradt az anyukájuk tudod!! Ja nem mert gondolom neked kismillió 1 segítséged van. Boldog gyerekek kiengyensúlyozottak és külső hozzáértő szakemberek mondták !! Nem rajtuk csattan ne aggódj !!
2018. máj. 4. 23:06
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Ugye, én szóltam 😁
2018. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

7-es de nagy tapló vagy! - húzzál el innen a vasporosba


Kérdező, ha más nem megy, fogadj egy diáklányt, vagy szomszédot 1-2 órára, és tedd amit írtam a 2-ben, beteg vagy, ez gyógyító lesz.

2018. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!