Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan agresszív itt...

Miért olyan agresszív itt mindenki?

Figyelt kérdés

Tudom mindenhol vannak mérges emberek akik beszólogatnak de őszintén szólva egyik témában sem láttam még annyi indulatot, és olyan durva sértéseket mint amilyenek itt elhangzanak, még csak nem is durva dolgokra reagálva!

Rengetegszer látom hogy valaki ír egy olyan véleményt, még csak nem is bunkó és sértő dolgot, ami kicsit ritkább, nem egyezik a többiekével. És ilyenkor mindenkinek elborul az agya és mint a vadállat támad rá az illetőre, és lehordja minden bunkó, szemétnek, mert mit képzel hogy ilyen felháborító dolgokat mond! És a legjobb hogy saját magukat észre sem veszik, és a többi társai is elsiklanak fölötte, bezzeg ha az ellenkező véleménnyel rendelkező egy szót is szól akkor mindenki úgy viselkedik mintha legalábbis azt jelentette volna be hogy ő egy gyerekgyilkos. Tehát nekik joguk van csúnyán beszélni, akár a másik halálát kívánni (sajnos nagyon sokszor láttam ezt is) és mégis jobbnak képzelik magukat mint a másik esetleg ártatlan csak máshogy gondolkozó ember. Ez mire jó? Ilyet hogy engedhet meg magának az ember? Azért mert szült, vagy csak sok benne a stressz a gyere miatt? Én el sem tudom képzelni hogy ott ül a pici baba mellett és közben élvezkedve olyanokat írogat hogy dögöljön meg a másik. Ez annyira lealázó az anyaságra nézve... :(


2010. jún. 14. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én már léptem ki emiatt de aztán rájöttem hogy ilyenek mindenhol vannak. ezt el kell fogadni aki meg nem fogadja meg más véleményét az ne kérdezzen .

Van akit nem lehet megváltoztatni és van aki idejön mert nem biztos magában mi válaszolunk ő megnyugszik és mindenki nyugodt marad . én azért jöttem vissza és válaszolok mert rájöttem nem érdemes lealacsonyodni a szintjükre. Nincs két egyforma ember


kétgyerekes anyuka

2010. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz, amikor ilyen van mégis az történik hogy mindenki rászáll egy emberre aki csak ártatlanul leírt egy véleményt. Tehát nem lehet azt mondani egykét ilyen ember van hanem együttesen alázzák meg az illetőt. És nem a kérdező hanem általában a válaszolók egymás között. Szerintem ez nagyon durva, hogy mindenki igazat ad az ilyennek és az nem számít ha ők gonoszkodnak mert ők eleve jók mert gyerekük van és nem lehetnek rosszak vagy nem tudom hogy gondolkoznak...? Én még csak tervezem a gyereket a párommal de ez annyira riasztó, nem szeretnék ilyenné válni.
2010. jún. 14. 12:15
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek nem a gyerek vállalás miatt lesznek ilyenek. Van aki agresszív típus és van aki egyáltalán nem az. Ez nem csak itt megy így ez az életben is így van!
2010. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek senkit nem tesz "agresszív állattá"! :-)
2010. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig máshol nem láttam még ennyire durva sértéseket amik itt hangozzak el, pedig a többi témát is olvasom.
2010. jún. 14. 12:19
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én anno írogattam az RTL baba-mama szobába. Ott is annyi kötekedés, rosszindulat, irigység volt, pedig talán nem is ismerték egymást azok, akik minden szépet egymás fejéhez vágtak. Valóban, némelyik anyuka nagyon ki tud fordulni magából, azt hiszi, ha már van egy gyereke, akkor mindent tud. Főleg azt bírom, aki engem akar kioktatni egy gyerekkel, esetleg még csak terhes, holott nekem már 3 gyerekem van, ezzel általában nem kérkedek, csak felteszek egy kérdést, amivel addig még nem találkoztam. Néha érdekesen tudnak válaszolni némelyek, de nem kell vele foglalkozni túlzottan.
2010. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok és egyetértek az utolsóval :


a gyerekvállalás rengeteg türelemre empátiára és alázatra nevel egy nőt akit nem nevel ilyenné azt nem tudom sajnálni mert képtelen az alkalmazkodásra.

2010. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, hogy rengeteg más fórumon is ugyanez megy, és még durvábbak is. Én azon szoktam teljesen elképedni, hogy a különböző hírportálokon a legkülönfélébb híreknél (bulvár, politika, tudomány) milyen elképesztő személyeskedések, durva anyázások szoktak menni. Ja és persze trágár beszéd. Ehhez képest ez itt szerintem a nyugalom szigete.

Az egész jelenségre meg az internet anonimitása a válasz. Könnyebben elszalad úgy a ló bárkivel, ha sem névvel, sem arccal nem kell érte felelősséget vállalnia, de még szégyenkeznie sem.

2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát az álltok téma kőrben is elég siralmas a helyzet.


Szerintem ennek az agressziónak az a fő oka, hogy a névtelenségbe burkolózva mindenki olyan "bátor" lesz. Ha névvel címmel mennének a kommentek biztosan szerényebben írnának az emberek!

2010. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Itt biztos kiélik magukat az emberek/anyukák, hogy lehet név nélkül, minden nélkül "bunkózni". Úgysincs semmilyen következménye, és jól kiéli magáában az ilyen jellegű vágyakat.
2010. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!