Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan agresszív itt...

Miért olyan agresszív itt mindenki?

Figyelt kérdés

Tudom mindenhol vannak mérges emberek akik beszólogatnak de őszintén szólva egyik témában sem láttam még annyi indulatot, és olyan durva sértéseket mint amilyenek itt elhangzanak, még csak nem is durva dolgokra reagálva!

Rengetegszer látom hogy valaki ír egy olyan véleményt, még csak nem is bunkó és sértő dolgot, ami kicsit ritkább, nem egyezik a többiekével. És ilyenkor mindenkinek elborul az agya és mint a vadállat támad rá az illetőre, és lehordja minden bunkó, szemétnek, mert mit képzel hogy ilyen felháborító dolgokat mond! És a legjobb hogy saját magukat észre sem veszik, és a többi társai is elsiklanak fölötte, bezzeg ha az ellenkező véleménnyel rendelkező egy szót is szól akkor mindenki úgy viselkedik mintha legalábbis azt jelentette volna be hogy ő egy gyerekgyilkos. Tehát nekik joguk van csúnyán beszélni, akár a másik halálát kívánni (sajnos nagyon sokszor láttam ezt is) és mégis jobbnak képzelik magukat mint a másik esetleg ártatlan csak máshogy gondolkozó ember. Ez mire jó? Ilyet hogy engedhet meg magának az ember? Azért mert szült, vagy csak sok benne a stressz a gyere miatt? Én el sem tudom képzelni hogy ott ül a pici baba mellett és közben élvezkedve olyanokat írogat hogy dögöljön meg a másik. Ez annyira lealázó az anyaságra nézve... :(


2010. jún. 14. 12:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
mitől halmozódik fel egy emberben főleg egy kismamában agresszió ? erre kiváncsi lennék ha meg agressziv megyen egy raklap diszkont tányért és törje össze a sufniban amikor a gyerek alszik vagy menjen el paintball -ozni de ilyet...
2010. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, szerintem a politika topikban is ütik ezt a színvonalat :D Csak ott főleg férfiak (és fiúk), itt meg nők.

Amúgy itt szerintem sokan úgy vannak vele, hogy egész nap otthon vannak a gyerekkel, nincs semmi társaságuk, vagy ha van, akkor a környezetükben lévők is idegesítik őket, de hát velük nem lehet ilyen ordenáré módon beszélni. Itt viszont következmények nélkül megtehetik.

Én már jártam úgy, hogy egy válaszom nagyon nem tetszett valakinek, kaptam az illetőtől egy privát anyázós mailt, aztán két nappal később ugyan attól kaptam egyet, amiben megköszönte, hogy milyen sokat segítettem neki. Persze nem tudta, hogy mindkét válasz tőlem érkezett :) Na az vicces volt :D

2010. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

En mindig holt nyugodt vagyok. :) Ha nem tetszik egy kerdes akkor tovabballok. A valaszokkal ugy vagyok, hogy mindenkinek lehet mas velemenye ezert nem kapok hajba senkivel. Mindig proballok higgadtan reagalni. :) Pl en tettem fel ma ezt a kerdest es egyaltalan nem akdtam ki a 3-dik valaszado valaszan inkabb elmosolyodtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2010. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Különben be kell vallanom egy két elmés komment engem is kihoz a sodromból, de az anyázásig nem jutok el.
2010. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Már kaptam én is hideget mert leírtam a véleményem. AZtán volt pár anyuka akiknek nem tetszett és jött a hideg :) Volt hogy ki tudtak hozni a sodromból, aztán rájöttem hogy vigyorogva erősítem hogy én akkor is jobban tudom, na olyankor meg nekik gurul el a gyógyszer. Most pedig töröltetni készülök a regisztrációmat. 15 hónapos kislány anyukájaként csak a gyerekvállalás témát lapozgatom, de elég is a kockulásból. Mert már ez sajnos sokszor az, persze jó olvasni a vidám és valóban normális kérdéseket, csak már a nagy százaléka nem ilyen, ezt bárki láthatja.
2010. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert teljesen anonim maradhat.
2010. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom miért gondoljátok hogy a kisgyermekes anyukák élete maga a nyugalom szigete, a gyerek(ek) melletti hónapokig (évekig) tartó kialvatlanság, feszültség, stressz, esetenként elmagányosodás és depresszió megteszi a hatását. A másik fele hogy ebben a témában nagyon komoly ellentmondások vannak amúgy is és mindenki váltig ragaszkodik a szerinte jó felfogáshoz és feljogosítva érzi magát hogy minősíthetetlen stílusban adjon ennek hangot. A harmadik észrevételem hogy ez egy öngerjesztő folyamat, ha egy valaki olyan felháborító hangnemet üt meg akkor mások zsebében is kinyílik a bicska és megindul az adok-kapok aminek nehéz véget vetni. A vélemény nyilvánítókból alapvetően hiányzik a tisztelet a másik ember iránt, a gép előtt ülve pedig még könnyebb gyalázkodni hiszen a sorok mögött nem látjuk az embert, nem nézünk a szemébe, személytelenül lehet vagdalkozni.
2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok érzéketlennek tűnni, de másnak semmi köze hozzá milyen stresszes egy anyuka élete, azt gondolom joga van hozzá az embernek hogy ne rajta töltsék ki mások az idegességük.
2010. jún. 20. 18:40
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok és egyetértek veled, kérdező. Nem mentegetni akarom az agresszív anyukákat csak mivel sokan csodálkoztak hogy miért pont a kismamák ilyenek hát én azt gondolom hogy ez is közrejátszik benne. Sajnos a gyerekek nem mindig hoznak békét, megértést, nyugalmat egy nő életébe, van hogy pont az ellenkezője történik de ez még persze nem jogosít fel senkit a bunkóságra...
2010. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Sok az unatkozó, vagy megalázott, kisebbrendűségi érzésben szenvedő nő, aki csak így éli ki magát...
2010. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!