Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan agresszív itt...

Miért olyan agresszív itt mindenki?

Figyelt kérdés

Tudom mindenhol vannak mérges emberek akik beszólogatnak de őszintén szólva egyik témában sem láttam még annyi indulatot, és olyan durva sértéseket mint amilyenek itt elhangzanak, még csak nem is durva dolgokra reagálva!

Rengetegszer látom hogy valaki ír egy olyan véleményt, még csak nem is bunkó és sértő dolgot, ami kicsit ritkább, nem egyezik a többiekével. És ilyenkor mindenkinek elborul az agya és mint a vadállat támad rá az illetőre, és lehordja minden bunkó, szemétnek, mert mit képzel hogy ilyen felháborító dolgokat mond! És a legjobb hogy saját magukat észre sem veszik, és a többi társai is elsiklanak fölötte, bezzeg ha az ellenkező véleménnyel rendelkező egy szót is szól akkor mindenki úgy viselkedik mintha legalábbis azt jelentette volna be hogy ő egy gyerekgyilkos. Tehát nekik joguk van csúnyán beszélni, akár a másik halálát kívánni (sajnos nagyon sokszor láttam ezt is) és mégis jobbnak képzelik magukat mint a másik esetleg ártatlan csak máshogy gondolkozó ember. Ez mire jó? Ilyet hogy engedhet meg magának az ember? Azért mert szült, vagy csak sok benne a stressz a gyere miatt? Én el sem tudom képzelni hogy ott ül a pici baba mellett és közben élvezkedve olyanokat írogat hogy dögöljön meg a másik. Ez annyira lealázó az anyaságra nézve... :(


2010. jún. 14. 12:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkozom ilyen állatokkal.De ezeket simán kicsinálom.Ezek azt hiszik,hogy mindent tudnak.

Ne foglalkozz velük.

2010. jún. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!