Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell számítani a 180...

Hogy kell számítani a 180 napos biztosítási időt?

Figyelt kérdés
2 és fél évig volt folyamatos a munkaviszonyom.utána elmentem szülni.kaptam gyást majd alanyi jogon kaptam a gyedet(gyás lejártát követően kijelentettek a munkahelyemről,közös megegyezéssel megszünt a munkaviszonyom)gyes alatt újra van munkaviszonyom de nem biztos hogy meglesz a 180 napom(1-2 hét híján).akkor most mi számít bele a 180 napba az én esetemben?
2008. okt. 30. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem túlegyértelmű amit írtál, most akkor megint babád lesz??

Ha a születés dátumához képest visszamenőleg két évre van összesen 180 nap munkaviszonyod..akkor jára gyed..

a gyes-t le kell mondani és helyette ismét a gyedet kérni.

Ezt értelmezem a kérdésedből.

2008. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,megint babás vagyok.dec végére vagyok kiírva és jöhet a baba előbb is.azért is írtam hogy mivan akkor ha 1-2 hét hiányzik a 180 napból?
2008. okt. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!