Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Június 19 ig kapok gyest majd...

Június 19 ig kapok gyest majd kiveszem a szabikat. Második babával december 2re vagyok kiírva. Ha nem megyek vissza dolgozni vagyis kiíratom magam dokival hogyan fogják számítani a gyedemet? Elsővel a gyedem 57ezer volt

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyed alapja a 2011-es jövedelem lenne.

Mivel neked nem lesz 2011-ben 180 bérezett napod, így megnézik miért nem volt.

Ha azért, mert nagyobbrészt táppénzen vagy, akkor a szerződés szerinti béred lesz az alapja, ha azért, mert nagyobbrészt gyesen, akkor meg a minimálbér.

2011. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

bocs hogy inkább kérdezek, de ugyanígy vagyok kiírva és ugyanúgy akkor lesz egy 3,5 éves gyerekem. Ti elkezditek az ovit szeptemberben? Nagyon vacilálok,hogy lenne jó a nagynak.

2011. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen..mindenképp mert ugye csak jobb lesz neki is nekünk is.sok dolog van itthon és később ha már jön tesó is akkor délelőtt nagylány oviba kis tesó itthon elvégzem a dolgokat stb.szerintem így jó.vaciláltam én is maradjon-e de jobb lesz neki sőt ő ragaszkodik hozzá:D
2011. ápr. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!