Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sophie...

Mi a véleményetek a Sophie névről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 22:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"Kutyanév"


a Habsburg-dinasztiától a Windsor-házig éppen azért adták a kékvérűek ezt a nevet az utódaiknak, mert kutyanév, igaz?

jó ostoba vagy!



"így leírva meg amúgy is"


fogadjunk, hogy nem beszélsz nyelveket!

2018. máj. 13. 22:33
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező. Ha mindenkibe bele kotsz minek tetted fel a kérdést? Nekik ez a véleményük. Ha neked megvan a véleményed es ez a név tetszik akkor folosleges volt ezt kiirni.
2018. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%
Jah es igen felénk is elterjedt mint kutya név. Kapásból öt Szofi/Sophie kutyust ismerek.
2018. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Na és? Nekik ez a véleményük. Te kerdezted. Hát fogadd is el.
2018. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
Fhu szegény gyerek milyen egy buta anyja lesz. Részvétem neki.
2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Unalmas, elcsepelt. Te meg... Inkabb nem irok semmit👅
2018. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!


Ne foglalkozz a többiekkel, ez a színvonal, láthatod; ciginév és kutyanév jut csak eszükbe róla, és még téged neveznek butának.


Szerintem itt a többség helyesen le sem tudná írni ezt a nevet kapásból.


A véleményem az, hogy gyönyörű, izgalmas, különleges név.


Én is tudok arról, hogy a top legnépszerűbb nevek között van, szerintem mégsem vált tucatnévvé.


Különösen Magyarországon szólna nagyot egy ilyen keresztnév, ha vegyes házasságban vagy külföldön születik a gyerek, és ki tudjátok bulizni ezt az írásmódot neki.


Én sokszor ábrándoztam arról, bárcsak így hívnának: Sophie :)

2018. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem rossz, de tényleg egyre több Szofi nevű gyerekről hallani, kezdi elveszteni az egyediségét és nekem is kisse gyerekesnek tűnik. Plusz valóban sok kutyának adjak ezt a nevet. Ez most nem rosszindulat, te kérdezted a véleményünket.

Viszont valaki írta, hogy ha csak apuka nem külföldi állampolgár, akkor ilyen formában h Sophie nem adhatják ezt a nevet a gyereknek. Azért jegyezzük már meg, hogy nem muszáj az apukának külföldi állampolgárnak lennie..! Ugyanúgy adható a nev, ha anyuka a külföldi v kettős állampolgár, magyar és külföldi...

2018. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%

11: :D te vagy azon a szinten amit itt emlegetsz a kommentjeidben.

Ha már ennyire érdekel: 2 nyelvből van a magyaron kívül felsőfokú papírom és aktívan beszélem is őket mivel a férjem nem magyar. Én adhatnám ezt a nevet így leírva ha akarnám de inkább meghagyom a kutyámnak. :D

2018. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

Prosztó magyarság? :O Hogy írhatsz ilyet számodra idegen embereknek?

Véleményt kérdeztél, véleményt mondtak.


De, hogy válaszoljak is: szép név. Én a magam részéről kizárólag vegyes házasságban adnám, mint ahogy az általad leírtak szerint, ez nálatok is fennáll.


Viszont én nem anyakönyveztetnék becézett alakot. Vegyünk egy magyar példát. Egy kislány neve lehetne Anna, ami erős határozott név. De a szülei túl komolynak találják, így Panni lesz.

Képzeld el Pannit, ahogy ezzel a névvel 25 év múlva megpróbálja magát komolyan vetetni az üzleti világban.

Persze tudom kb egy híres Panni sincs, míg Sophie-ból akad pár. Szóval a párhuzam nem tökéletes.


Ez az én véleményem.

2018. máj. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!