Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetem alatt mennyire vállalh...

Egyetem alatt mennyire vállalható egy baba? Szülők ti mit szólnátok ha a lányotok teherbe esne?

Figyelt kérdés

22 évesen, abban az esetben ha a lánynak nem lenne önálló keresete hanem teljesen függne a barátjától vagy a szüleitől? (Friss kapcsolat, de a barátja idősebb és anyagilag és érzelmileg is támogatná)

Eddig kollégiumban lakott ahogy végzett a félévvel odaköltözik a barátjához. (Közel a családhoz)

Azért érdekelne a szülők véleménye mert hallottam hogy egy páran kiakadtak a történteken.


2018. máj. 14. 18:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
76%
Én még bőven nem vagyok szülő,viszont anyukám egyetemista volt amikor megszülettem,és elmondásai szerint elég durva volt megoldani hogy időben ott legyen az egyetemen,(terhesen) meg ilyenek...de sztem attól is függ ez az időben oda érés hogy milyen messze van az egyetem,meg elég stresszes. De mondom ez csak anyukám elmondása,és az én véleményem
2018. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Nos, egyetemistaként jár neki a diplomas gyed, így relatíve van keresete. Hogy az mennyire elég, az kérdéses. De felnőtt nő, az ő döntése.
2018. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Bár függ szaktol is, de pl. A sajatomat nem csináltam volna szivesen végig terhesen, biztos nem tett volna jót a terhessegemnek az idegeskedés.
2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még nem most fog végezni, egy éve hátra van, a baba után szeretné folytatni levelezőn
2018. máj. 14. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem ugrálnék örömömben. Így lemarad, kimarad és megnehezíti a dolgát. Nem jó felcserélni a sorrendet.
2018. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt...

Nincs keresete....

Függ a barátjától, szülőktől...

Friss kapcsolat...

Sokkal idősebb pasi...


Csak ezek miatt baromira nem örülnèk külön-külön sem, nemhogy igy halmozva.

Nem tudsz várni 22 èvesen pár èvet amig kiforr és bizonyit a kapcsolat, végzel és elkezdesz kicsit dolgozni???

2018. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Dehogynem tudna várni utolsó, várt volna, hiszen védekeztek!!!

Remélem érted az iróniát :)

Én nem erre fogom nevelni a gyerekem, hogy a semmire szüljön. Ha mégis besikerülne, támogatnám, de hozzám nem hozhatná a síró gyereket hosszútávon, én végeztem ezzel a korszakkal, a lakhatását neki kellene megoldania a gyerek apjával.

2018. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem megoldhatatlan, nekem voltak évfolyamtársaim, ahol meg tudták oldani. Igaz, valamennyi esetben stabil anyagi háttér és párkapcsolat, illetve kellően talpraesett nőkről volt szó. Ha a lányom ilyen helyzetbe kerülne nem fetrengenék a boldogságtól, de azért akkora tragédia sem lenne, hogy felhúzzam magam a diófára.


Inkább előzzük meg a "bajt", és várja meg az egyetem végét. Nők ezreinek sikerül nem teherbe esniük, úgyhogy annyira azért nem lehet borzasztóan nehéz.

2018. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Költözhet a pasijához, aztán ha kidobja, oldja meg.
2018. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
6-os vagyok, reméltem csak előre puhatolózik/tervezget ès még nem hozták össze a gyereket....
2018. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!