Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajdúszoboszló - Mátyás...

Hajdúszoboszló - Mátyás Hotel: van valakinek tapasztalata a szállodával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden vélemény, jó is rossz is érdekel. Most mennénk majd egy három hónapos babával, mit érdemes vinni neki, ami a szállodában nincs?
2010. jún. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi felnőttként már többször voltunk.Maximálisan meg voltunk elégedve vele. Akkor még bem volt baba-barát részlege,de biztos azis nagyon klassz lehet. A kaja nagyon jó.
2010. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Elsősorban a bababarát jelleg miatt érdeklődöm, a honlapjukon már megnézegettem a képeket, de ha van még valakinek személyes tapasztalata, azt szívesen fogadom.

Volt már valaki az Aqua Palace-ban? Van esetleg szopatóhelyisége?

2010. jún. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly a 4 hónaposunkkal ott voltunk. Neki még igazából nem nagyon számít, hogy bababarát-e, mert még olyan kicsi, hogy babamenüt még nem eszik, gyerekjátszóba még nem megy, stb. A lenti bébimedence szuper volt, lehetett kapni a szállodában fürdőpelust, babaápolási holmikat, volt nagyobbaknak külön babás étlap, stb. a lényeg: NE AZ UTCAFRONTI OLDALON FOGLALJATOK SZOBÁT, hanem a pakolóra néző oldalon. 2 napi tűrtük az irdatlan zajt, majd utána kértem a recin egy parkolóra néző szobát és az már 100-szor csendesebb volt. (túloldalon minden hotelnél zenélnek, irtó nagy a zaj, meg a hotelben kölyökdiszkó volt esténként)

Amúgy merem ajánlani, rendesek voltak velünk. A kaja nem díjnyertes. Ehető, de kajaidő elején kell menni, mert a végén már elfogy minden :((((((

2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utazóágy, pelenkázó szivacs, kiskád volt a szobában. mi vittünk még pluszban cumisüveg melegytőt . Nekünk más már nem is kellett.


előző voltam.

2010. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már lefoglaltam a szállást, de még megpróbálom elintézni, hogy a parkoló felé néző szobát kapjunk. Ez nagyon jó tipp volt, köszönöm!
2010. jún. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!