Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes elemenni erre a...

Érdemes elemenni erre a programra 14 hónapos, járni nem tudó gyerekkel?

Figyelt kérdés

Babafesztivál a neve, a Lurdyban lesz Budapesten. Volt már valaki hasonlón? Érdemes elmenni?

A jegyeket kaptuk az egyik kiállítótól, csak azért írom, hogy ne az legyen a szempont, hogy drága a belépô stb.


2018. máj. 24. 09:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2018. máj. 24. 09:59
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Oda van írva, hogy 0-3 éves korig. Ha van hozzá kedved mi tartana vissza?!
2018. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát veled is csak többen vagyunk
2018. máj. 24. 10:08
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nem érdemes. Most akkor nem mész? Ne mááár.
2018. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Mivel BABAfesztivál, ezért szerinted mekkora gyerekkel mennek oda????


Ha téged érdekel menj. Nem sok rendezvény van pici babáknak, ez pont az (no meg a mamáknak, papáknak).

2018. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Fura vagy kérdező. Mert ha az lenne a neve , hogy kutya fesztivál, akkor még megérteném a kérdést.
2018. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jesszus ennyi frusztrált embert ma reggel.


Gondolom a kérdésbôl lejött, hogy még nem voltunk “babafesztiválon”, sôt babaexpón, baba-mama kiállításon sem. Mea culpa, de ez azt jelenti, hogy nem tudom, hogy milyenek ezek a rendezvények.


Pl. lehet h valaki volt és azt írja, “Aha, nagyon sok program meg játék szokott lenni, a gyerekek sokat bandáznak együtt, szerintem érdemes”. Vagy. “Nem, ez csak a kiállítókról szól, mindent dupla áron lehet megvenni ilyenkor, ráadásul tömeg van, szerintem nem érdemes.”


Ha nem voltál még, minek kell kötözködni?


És azért mert babáknak és kisgyereseknek szól, az rögtön azt kell, hogy jelentse, hogy még jó, hogy menjek?

Ti is elmentek minden felnôtteknek szóló rendezvényre? Nyilván nem...

2018. máj. 24. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem is tudom ki itt a frusztrált...

Nem voltál még, de ha lesz kedved és a baba sem lesz aznap nyűgös, akkor menjetek el. Nem kell vásárolni, szét is lehet nézni, sétálni egyet. Addig sem otthon vagytok. Ennyi.

2018. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

elmész, megnézitek, ha nem tetszik, hazamentek

na bumm

2018. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 14 hónapos és még nem jár. Én elmennék. A jegy már megvan, nem vesztesz vele semmit, ha nem tetszik, akkor hazamentek. Legalább megvolt az aznapi séta.
2018. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!