Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák! Szoktato...

Kisgyermekes anyukák! Szoktatok járni fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz a baba mellett?

Figyelt kérdés

Tervezem egy szépségszalon nyitását a közeljövőben, és szeretnék minél inkább tájékozódni a kisgyermekes anyukák igényeiről ilyen téren :) Az lenne a kérdésem hogy van-e időtök/alkalmatok igénybe venni ilyen szolgáltatásokat? Ha igen, akkor miket, és milyen gyakran?

Illetve a kérdésem másik része az lenne, hogy ilyenkor gyermekbarát helyre mentek és viszitek magatokkal a gyerkőcöt, vagy ilyenkor rábízzátok apukára/nagyszülőre/másra, és egyedül mentek inkább?

És számotokra mit jelent az, hogy gyermekbarát egy hely? Milyen felszereltségre, pluszra gondoltok egy ilyen hely kapcsán (a személyzet segítőkész hozzállása mellett) ahova szívesen mennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!! :)


2018. jan. 29. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Én nem.De előtte sem jártam... 😁

De ha járnék,otthon hagynám a gyermeket apával,ha már jut idő ilyen értelemben magamra,akkor tényleg szeretném kiélvezni.Nem azon kattogni,hogy mi van az egy szobával arrébb játszó/ alvó/síró/stb. porontyommal.

2018. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Aki gyerek előtt ment, az utána is menni fog.

Mitől lesz gyerekbarát? Egy rajzolós sarok meg pár játék kevés lesz, hogy lefoglaljon egy aktív totyogót annyi időre, amíg anya körme vagy haja készül.

Ilyen helyre jobb nem vinni a gyereket. Ennyi kis pihenés az anyának is jár. Az pedig senkinek se jó, ha a kedves kuncsaft két percenként ugrál a gyerekhez, vagy eszi a hajat, pakolja a géleket, meg hasonlók. Nem beszélve arról, hogy egy-egy profi felszerelés nem két fillér, véletlenül is okozhat kárt a gyerek, ha pl. megbotlik a vezetékben.

Azt tudnám esetleg elképzelni, hogy külön helyiségben bébiszitter, de az meg olyan szinten drága lenne, amit az átlagos kisgyerekes anya nem engedhet meg magának.

2018. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen. A fiam most 5,5 èves, születèse óta járok heti egyszer fodrászhoz, 3 hetente körmöshöz, havonta kozmetikushoz ès pedikűröshöz. Ilyenkor a fiam vagy oviban van, vagy apával, nagyszülőkkel.
2018. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Évente egyszer fodrászhoz, mint szülés előtt. Máshova nem. A gyerekemet nem vinném ilyen helyre, semmi szükség arra, hogy a sok vegyszert szagolja.
2018. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Fodrászhoz és kozmetikába járok, havonta és kéthetente.

Nem viszem a babát az az idő az enyém.

2018. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Én járok :) sőt, jártam már hasonló helyen és nem vinném a gyereket soha többet. Mindig összeszedett a lányom valamit onnan, mert ugye sokan hagyták betegen is egy szobával arrébb :) de ez csak az én véleményem.
2018. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem, egyébként sem.


Akkor inkább beülök egy kávéra akár egyedül vagy barátokkal, hasznosab elfoglaltság.


A hajam szögegyenes, mosom, ápolom, megszárad, kész. A körmömet vágom néha lakkozom, kozmetikus meg 10+ éve nem látott.


A pszichológus az egyetlen, ahová havonta eljárok. :)

2018. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen kozmetikushoz.nem hiszem h intimgyanta közben szeretnék futni a gyerekhez mert olyat csinal amit nem szabadna.mindig apukával van ilyenkor!
2018. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Járok, de gyerek nélkül. Ha vinném a kicsit, akkor a nagyobbakat is vinnem kéne szóval az nem buli... 😀
2018. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 p.szabina1223 ***** válasza:
62%
Nem nagyon. Fodrászhoz évente, ha 1-szer eljutok, már jó. Kozmetikushoz, műkörmöshöz előtte sem jártam. Itthon festem a körmömet és szedem a szemöldökömet.
2018. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!