Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémás babánál helyettesíthet...

Ekcémás babánál helyettesíthetem v. mivel a tejet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy babám ekcémás foltjai erősödnek ha tejet iszom. Nyilván lemondok róla, már hetek óta nem ittam de ha van bármi más megoldás amivel helyettesíthetem ha pl meginnék egy kis csésze kávét, mit rakjak bele? Elég nehéz ez nekem mert előtte napi szinten ittam. Köszönöm annak aki érdemben hozzá tud szólni

2018. máj. 27. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A növényi tejek, pont erre vannak. Nekem például a kokusztej kedvencem tök finom Kókusz ízű lesz tőle a kávé. Persze nem ugyanolyan mint a tejed, de a babáért mindent. Ugye ezeknek annyi köze van a tejhez hogy fehér és folyékony. Úgyhogy nyugodtan ihatod.
2018. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm. Akkor gondolom ilyen a mandula tej és társai is. Mert ezeket sem mertem inni
2018. máj. 27. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rizstejet iszom, pedig nem vagyok érzékeny a tejre, egyszerűen csak számomra undorító a tehéntej íze, növényi tejben nincs semmi igazi tej.
2018. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, első vagyok. Igen, persze van például a rizstej , az semmi más csak rizs szét főzve. Ez a rizstej, zab tej, kókusztej , Ezeket próbáld ki először. Van még a szójatej meg a mandula tej, ettől fájhat a baba hasa, de ki kell próbálni, mind mas.
2018. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rizstej, zabtej, kokusztej, a tobbit nem innam, amik olajos magvakbol vannak, mint. pl. mandula, kesudio, es a szojatejet sem, mert ha a sima tejfeherje gond, akkor sokszor ezek sem jok, az elso harom viszont igen.
2018. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kipróbálom mind a hármat, de joooo. Bár gondolom húzósabb az áruk is
2018. máj. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!