Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos babánál mit ajánlaná...

9 hónapos babánál mit ajánlanátok pukizásra?

Figyelt kérdés

Kisbabámat éjjelente bántják a pukik. Napközben nincs gond, valamiért mindig éjjel jön rá és ezért sokszor felébred. Szoptatva altatom mindig, pici korától ez volt az igénye. Újszülöttnek nem volt hasfájós. 5 hónapos kora óta hozzátáplálok, de nem látok összefüggést bizonyos ételek és a pukik között, majdnem mindegy, hogy mikor-mit eszik. Én tejterméket nagyon ritkán eszem/iszom. Amit próbáltunk: espumisan, biogaia, colief, infacol, Hipp alma-kömény tea.

Van valaki, aki tapasztalt hasonlót és valami bevált? Álmos egyébként és úgy érzem,hogy ha nem lennének ezek a pukik, már átaludná az éjszakát.


2016. szept. 2. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gripe watert adok a 11 hónaposomnak. Nála is mindegy mit adok neki, ugyan tejallergiás de nem kap olyat se ami nyomokban tartalmazhat tejet. Estefelé kipukizza magát és ha szerencsém van alszik reggelig de néha hajnalban elkezdődik a nap.
2016. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azt elfelejtettem írni, hogy a gripe watert is próbáltuk. Nálunk is jo korán kezdődik a nap, nem ritka az 5.15-ös èbredés, plusz ugye előtte akár 4-5x is kelünk...
2016. szept. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!