Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem vált be az Uriage Bariésun naptej a gyerekénél?

Figyelt kérdés

Sajnos a fiam ekcémára hajlamos és ettôl a naptejtôl is kezdôdô ekcémás kiütéseket produkál. Pedig elvileg 1 éves kor alatt is használható, ô már 14 hónapos.


Aki hasonló cipôben jár, mi vált be nektek? La Roche esetleg? Vagy dm-es Alverde? Bioderma naptejet nem próbáltuk, de más termékeivel már pórul jártunk, elvesztettem a bizalmam.

Nivea, Garnier és társait ne ajánljátok kérlek.



#naptej #gyerek naptej #uriage bariésun
2018. máj. 28. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
La Roche nekunk bevalt. Külföldi bőrgyógyászaton dolgozom, több orvosom is ezt ajánlja.
2018. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eucerint vettem, eddig egyszer próbáltam a gyerekeken, nem volt vele gond. Az egyik atópiás bőrű, la rochet használok neki, a másik ekcémás, la roche szárítja, eucerinnel fürdik.
2018. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyet vettem neki, essig jónak tûnik. Remélem beválik.

Köszönöm a válaszokat!


[link]

2018. máj. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!