Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyem nyavalyák jöttek...

Kinek milyem nyavalyák jöttek elő szülés után?

Figyelt kérdés
Én hallottam mástól is, hogy ez meg az előjött szülés után. 1. szülésem óta puffadás-hasmenés-székrekedés kísér (IBS a diagnózis, semmit se találtak) 2. szülésem óta meg sokszor dagad a lábam, különbül, mint amikor a babát vártam. Nincs oka ennek se, bár csak vérképet tartott indokoltnak a háziorvosom, az alapján nem jelent semmi rosszat. Nektek is van hasonló?
2018. máj. 28. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Csak olyan, ami a terhesség alatt alakult ki és nem múlt el (teljesen).

Fibrómák, foltok, aranyér, visszerek.

(Inkontinencia - de ez megszűnt idővel)

2018. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tartósan nem volt semmi, még csak egyszer szültem. Császárom volt, hónapokig székrekedéssel kínlódtam utána, de kb. 5 hónap után rendeződött. Azóta minden olyan, mint terhesség előtt.
2018. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ekcéma. Pont a hüvelykujjaim ujjlenyomat része és pont tipegős korszak, ezer patentolás per nap. Szörnyen fájt minden patentolás.
2018. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ízületi gyulladás. 2 hónappal szülés után kezdődött és azóta vannak napok, hogy alig bírok lábra állni vagy épp a gyereket (10kg)alig bírom este már megemelni,fürdetni..Bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy így ,,megöregedek" a terhesség után.
2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Hülyén hangozhat, de büdös vagyok. Ha megizzadok büdös leszek, ami szülés előtt nem volt rám jellemző. Bizonyos izzadásgátlók segítenek, de engem nagyon zavar. Kicsit javult már a helyzet, jobb mint a legelején volt, de most jön csak az igazi meleg 😕
2018. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy.azon kívül semmi mást nem vettem észre.
2018. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Lumbágo. Soha életemben nem volt. De 90 fokban kellett hajolva járnom, kb 5 napig nem tudtam kietyenesedni. Átmentem rözsegyüjtö asszonyba.

Azota is(évek ota) vigyáznom kell mert fáj terhelésre.

2018. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívritmuszavar. Plusz magas pulzus. Gyerekkoromtól 100 körül volt,de sose volt tőle bajom. Mostmár van :(
2018. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ízzadósabb lettem. Végtagfájdalmak,derékfájás. Soha nem volt problémás a bőröm most azzá vált,de hála égnek már rendeződik a helyzet. Mindig fáradhatatlan voltam most meg néha,mint egy zombi. ☺ Viszont pozitív gyorsabban nő a hajam 😅
2018. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom ti se jártatok jobban. Meg tényleg nem egyedi, hogy kialakul ez-az. :/
2018. máj. 28. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!