Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartani a terhességet ha a...

Megtartani a terhességet ha a szeretőtől van őrültség?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 23:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
Tartsd meg, pont, hogy azt bannad egy életre, ha elvetetned. Es gratulalok :)
2018. máj. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Szia.Ha már megfogant akkor tartad meg.Az abortusz az gyilkosság! Megbánnád ha megőlnéd. Ha apja nemis lessz de anyja az lessz aki szeretni fogja!
2018. máj. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
50%
Szerintem tartsd meg. Az lehet hogy nem lesz vér szerinti apja, de az érzelmi kapcsolatokbab mit számít a biosz?
2018. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
Persze milyen kiváló szülő lenne a kérdezőből, kiváló világképpel és mintadással.
2018. máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem őrültség megtartani
2018. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
56%

A rokonságom legaranyosabb tagja, egy 25 éves ifjú hölgy nemi erőszakból fogant, még azt sem tudja senki, hogy ki volt az apa.

Nagy veszteség lenne, ha nem lenne, pedig senki sem állt az anyja mellett, amikor meg akarta, és szerencsére meg is tartotta.

2018. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

Az. A férfi házasságának lőttek, mert a gyerektartás fizetését nem lehet titkolni. Ezért örökké utálni fog titeket.

Egy életen át magyarázkodhatsz, hogy ki az apja. A gyereked is bántani fogják miatta.


Itt is él egy ilyen nő a gyerekével. Először senki se tudta, ki az apa, már ezért is beszólogattak neki. Nagyon mondta, hogy felneveli apa nélkül. Aztán mikor a gyerek 4 éves korában a második helyről rúgták ki, mert betegen otthon volt vele, hirtelen égetően szüksége lett a gyerektartásra. Akkor derült ki, hogy egy családos embertől esett teherbe. Persze váltak.

A nő azóta se talált maga mellé senkit, mert nem kell senkinek. Pedig csinos lenne, csak ugye nincs pénze, hogy igényes legyen. A gyereket még általánosban is ezzel csúfolták.


Ezt is vállalod? Akkor tartsd meg!

2018. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi előítélet...Amit érzel azt cselekedd.
2018. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem.Ha van annyi lehetőséged, hogy magad is eltartsd.


Amúgy önmagában az, hogy apa nélkül nő fel nem is ok arra, hogy elvetesd.Hány nő van, aki véletlenül teherbe esik aztán a pár hónapja ismert pasi hamar lelép mellőle és az életbe se kerül elő többet..

Az se ok, hogy mivel szeretőként estél teherbe ezért te rossz anya lennél.Attól te még bőven lehetsz jó anya és egyáltalán nem hiszem, hogy rosszra nevelnéd a gyereked.

Az sem egyértelmű, hogy megbánnád.Ha igazán szeretted a férfit akkor se bánod meg ha eltűnik az életedből.Nehezebb lesz neked erre azért készülj fel.

Azért meg nem csak a szerető a hibás, hogy a férj félre lépett.Kár itt a kérdezőt köpködni.A legtöbb házasságba ahol a pasi nem kapja meg a megfelelő törődést és amire szüksége van egy ideig tűri, aztán keres olyat aki törődik vele.Ja, hogy ez gáz? Igen az, de ott ahol van harmadik ott sok mindennek hibáznia kell a házasságban is.

Írom mindezt úgy, hogy elváltam pont ilyen miatt.Leültünk megbeszéltük, nem megy és kész.Mentünk tovább a saját utunkon és egyszer se mocskoltam a szeretőt, mert ahhoz, hogy beférjen a kapcsolatunkba kellettem én és a párom is.

2018. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%

2 rossz közül kell a kisebbik rosszat választani. Az abortusz gyilkosság.

Tehát innentől kezdve kevésbé őrültség megtartani. Bár én valószínűleg inkább örökbe adnám, hogy kapjon esélyt egy olyan családi háttérre, amit ti nem tudtok megadni.

2018. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!