Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fog megváltozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fog megváltozni a szexuális életünk? Ki hogy élte meg a terhességet és az utána következő időszakot?

Figyelt kérdés
27. hétben járok, elvileg ilyenkor már a nők ismét kívánják a szexet. Én nem. Régen napi többször is kívántam, de mostanában semmi. Párom azt mondja, hogy nem zavarja, de látom, hogy igen. Már többször kérdeztem, hogy esetleg máshogy'oldjuk' meg a dolgokat, de a válasza nem. Apák/leendő apák, ti hogy bírtátok ezt az időszakot?
2015. júl. 29. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Én feleségem sem kívánta a szexet túlzottan, főleg a vége fele. Szerintem a párod ugyan úgy kanos, csak nem erőlteti a dolgot. Szerintem ne hanyagoljátok a szexet, vagy legalábbis a párod kényeztetését! A gyerekünk megvan de még nem járt le a 6 hét. Véleményem szerint vissza fog térni a libidó, csak a 2 etetés között kialvatlanul nem hinném, hogy sok energiája lesz. Ez nekünk is kérdés még!

F27

2015. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanolyan volt, mint előtte. Nekem a terhesség semmilyen hatással nem volt a szexuális vágyaimra, a szülést követő 6 hetet is alig bírtam ki, de nyilván kivártuk.

Egyedül az utolsó hónapban nem volt köztünk szex, mivel voltak gondjaim, szülés előtt már be is kerültem a kórházba, de a férjemet ilyenkor kérés nélkül kielégítettem más módon (amikor kórházba feküdtem, akkor meg megoldotta ő magának, mert mondtam is, hogy nyugodtan tegyen így, engem nem zavar) és abban a bizonyos 6 hétben is.

Szerintem ne kérdezd tőle, hogy hogyan oldhatnád neki meg más módon, hanem old meg neki más módon, ha látod rajta, hogy vágyik rá. Lehet, hogy csak nem akar megbántatni és azért nem mondja.

2015. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nalunk ugyanolyan volt terhesseg alatt mint elotte. kis tulzassal a szulesig csinaltuk. igaz a vege fele mar korulmenyesebb volt a meretek miatt de minden szuper volt.


szules utan pedig a felesegem mar alig varta hogy vege legyen a 6 hetnek. szinte felfalt ami azota is igy van.


39F

2015. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!