Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért sír a lányom ha meglátja...

Miért sír a lányom ha meglátja hogy ölelgetem a férjem és hozzábújok?

Figyelt kérdés
Meglátja a lányom és mindig sír. Alig tudom megnyugtatni. Már csak akkor merem ölelgetni amikor alszik a lányom. 3 éves
2018. máj. 30. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Féltékenység?Nekem is 3 éves a kisfiam, ugyan nem sír, de erőteljesen felhívja magára a figyelmet, ha más gyerekekre rámosolygok, vagy hosszabban beszélgetek valakivel.Szerintem azt szeretné, ha csak vele foglalkoznék.Én úgy gondolom, ez is csak egy átmeneti időszak, és majd elmúlik.
2018. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Liu02468 válasza:
8%

Kedves 2-es válaszoló te nem vagy komplett !

Kedves kérdező talán azért , mert a férjed idejéből amit neki adni szoktál vele kellene töltened !

2018. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Elektra komplexus.
2018. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Féltékenység, és még nem fogadta el apukájának a férjedet.
2018. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan a kettes durván fogalmazott, de a lényege igaz. Nem kellene azért a férjet hanyagolni, vagy bujkálva ölelgetni, mert a gyereknek ez nem tetszik. Nem egy 3 évesnek kell a világot irányítania.

A gyereket is be lehet vonni az ölelésbe, el lehet elmagyarázni higy anya és apa is szeretik egymast, ahogy ot is és máris nincs problema

2018. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Bocs, lehet félreértettem. A férjed a lányod apukája?
2018. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

mert a férjed idejéből amit neki adni szoktál vele kellene töltened - hármas, ez milyen marhaság már!


Akkor ne is legyen együtt az apjával, mert a kis hercegnőnek kell midnen másodpercet szentelni? Nemár!


Kérdező, hadd sírjon, nehogy azért bujkáljatok a férjeddel meg hidegüljetek el, mert a kiscsaj hisztizik.

2018. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# Igen
2018. máj. 30. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő mit mond, miért sír?
2018. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én fiam még csak 8 hónapos, de gyakran előfordul, hogy ha az apjával bohóckodunk, ölelkezünk, birkózunk hangot ad egyfajta nemtetszésnek. Ilyenkor magunk közé vesszük őt is és hárman folytatjuk a bohóckodást. Eddig még megoldás volt a problèmára. Én a helyetekben kicsiben kezdeném. Mondjuk egy puszi a gyereknek egy apának viccesen jó cuppanósan és mennék is tovább a dolgomra. Vagy közösen csikizőset játszani, hogy ne érezze magát kirekesztettnek... egyikőjük se.
2018. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!