Oltás lehet így is?

Figyelt kérdés
Folyik a kisfiam orra meg köhög. Ettől még a 15 hónapos kötelező oltásra elvihetem szerintetek?

2018. máj. 30. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az a legdurvább oltás, ha még mellé beteg is, totál kiüti...
2018. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, semmiképp. A doki úgy is megvizsgálja, mindenképp szólj neki, hogy köhög és folyik az orra. Ilyenkor nem szabad oltani, csak teljesen egészséges gyereket. Még felnőttként sem oltottak be, ha kicsit is náthás voltam. Kicsit csúszik az oltás, nem lesz belőle semmi gond.
2018. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Két hete a foga miatt nyavalyás már...mire odajutunk 16 hónapos lesz :/:)
2018. máj. 30. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Elviheted,de egy normális gyerekorvos tuti nem oltja be.Nekunk eddig 1 oltás kivételével mindegyiket csúsztatta.Az az egy amit időben megkapott meg kórházba juttatott bennünket.Inkabb kapja később minthogy baja legyen.. gondolom én.Te nem így látod?
2018. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk csak akkor nem olt ha lázas. Orrfolyásnál köhögésnél simán. Egy ovis tesó mellett gyakorlatilag olthatatlan lenne a kicsi ha náthásan nem oltaná be. Az elsőtől én is féltem, hogy mi lesz, semmi nem volt, láza se lett.
2018. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak akkor nem oltottak, ha lázas volt. Fiatal, jól informált dokinénink volt.

Mindenképpen kérdezd meg az orvosotokat, hiszen, ha ő azt az elvet vallja, hogy nem olt, akkor hiába viszed el.

2018. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!