Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek kell időpontot kérni? A...

Kinek kell időpontot kérni? A védőnőnek, vagy nekem?

Figyelt kérdés
Felhívtam a védőnőt,de ő mondta,hogy csütörtökön hívjam,mert csak akkor tud időpontot adni az 5 éves státuszra. Erre én morogtam magamban,mert addig 100x elfelejtem,hogy telefonálnom kell,de különben is. Nem neki kéne felhívnia?

2018. jan. 16. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A te gyereked, természetesen neked kell hívni!

Telefon emlékeztető? Cetli a hűtőre? Stb...

2018. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elírtam. 6 éves státusz. Nem az orvoshoz kell az időpont.
2018. jan. 16. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én tavaly nem hívtam fel. Úgy 1 hónap késéssel keresett a státusz miatt. SZóval felhívott. (bár nálunk tök felesleges a védőnői státusz, mert semmit nem csinál, én diktálom, mit tud a gyerek)
2018. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy, melyik státusz, a te gyerekedért te vagy a felelős.
2018. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is a szülőnek kell hívnia a védőnőt. 50 1 év alatti kisbabához jár + a terhesek + a nagyobb gyerekek. Lehetetlenség, hogy ő tartsa fejben mindet. Mindig mondja, hogy legközelebb mikor kell találkoznunk és előtte hívjam időpontért.
2018. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Persze még a védőnő kérjen hozzád időpontot? Miért ki vagy te?

Hidd el ő is legalább annyira nem vágyik erre mint te de sajnos kötelező. Ha azt mondta hívd fel később akkor ne puffogjál hanem írd fel valahová vagy a telefonodba és hívd amikor mondta. Vagy komolyan ekkora erőfeszítés? Kevesebb lett volna mint itt méltatlankodni...

2018. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Hidd el ő is legalább annyira nem vágyik erre mint te de sajnos kötelező"


Hogy mondod?

Ez a munkája. Ő választotta. Akkor csinálja vagy hagyja ott a munkáját.

Igen, a védőnő dolga a státuszt jelezni, szólni, elvégezni.

2018. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

namá'bocs. De mit csinál a védőnő, ami olyan fontos, hogy nekem kellene kilincselnem utána? Orvoshoz rendszeresen hordom a gyereket, gondolom a kérdező is, illetve ha 6 éves, az oviban is láthatja rendszeresen egy védőnő, az óvónők is jeleznék, ha valami baj lenne. A védőnő mit csinál? Megméri, megkérdezi mit tud és felírja. Ennyi. Ez az Ő MUNKÁJA. Nem nekem tesz szívességet, hogy elvégzi a munkáját, mert én is rá tudom állítani a mérlegre. Miért én hívogassam, hogy ő elvégezze a munkáját??


Amúgy nálunk mindig ő hív, illetve az össze védőnő hívja a hozzá tartozókat, hogy mikor menne, és munkámból kifolyólag elég sok védőnőt ismerek...

2018. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!