Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lenti leírás alapján szülés...

A lenti leírás alapján szülés után depresszióra tippeltek vagy pms-tünetnek gondolnátok?

Figyelt kérdés

Fél éve szült az illető.Teljesen kész van.Azt mondja kb peteéréstől számítva nő benne a feszültség, de alapjáraton is minden napja feszülten telik.Vannak rosszabb napjai mikor csak úgy kifutna a világból ,de állítása szerint peteérés után durvul el nagyon a helyzet, mert akkor már szó szerint erőt kell vennie magán, hogy ne legyen agresszív.Szülés előtt hormonális változástól meneses környékén nem volt idegbeteg, bár feszültebb volt akkor is.Most viszont saját maga is idegbetegnek jellemzi magát.

Volt depressziós már évekkel ezelőtt. Rossz alvó a baba náluk viszont szépen ellátja és napközben teljesen kiegyensúlyozott mosolygós a gyerek.

Nagyon frusztrált és semmire sincs energiája.

Szerintetek ez inkább depresszió vagy csak pms tünet?



2018. jún. 1. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább kialvatlanság/kimerültség.
2018. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jesszus .. te ismersz engem ??? 🙄

Nehéz terhességem volt .. szülés gyorsan ment .. gyerkőc szinte utál aludni ,hasfájós ... 2 óra alvás esténként egy csodával ér fel . Én is idegbetegnek jellemezném magam ... plusz ,hogy tényleg téphessem a hajam szülés után 5 héttel már mensim is volt . ez igy együtt véve rosszabb volt mintha valami idegosztályrol jöttem volna. 😂

2018. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!