Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jön kaphatom...

Mennyi idő után jön kaphatom vissza a régi testalkatomat szülés után?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hós a kislányom és még mindig olyan a pocakom mint egy foci labda, valyon lehet olyan mint régen? Kétségbe vagyok esve, egy rokonom szinte majdnem akkor szült mint én, de neki már semmi nyoma a terhességnek. Nem tudok mit tenni, probáltam tornázni de lebeszéltek rólla mert állitólag kihatása van a tejre...😐😣

2018. máj. 31. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Alkat és genetika kérdés az egész.

Én szülés után 2 héttel olyan voltam mint előtte.

Nyugodtan tornázhatsz nem befolyásolja a tejtermelést.

Javaslom a haskötőt is.

2018. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Izomlázad ne legyen, attól csökken a tej. Ha meg tudsz állni, érzed a határaidat, mozoghatsz nyugodtan. Amúgy ez genetika, én már a kórházból a régi ruháimban jöttem haza, csak pici hasam maradt 2-3 hétig.
2018. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néhány hónap. Én csak a gyerek körül mozgok / mozogtam sokat viszont kenegetni szoktam magam karcsúsitó kencékkel és sokat segit /segitett. Újra babát várok és remélem hogy megint ugyanúgy lesz minden mint amiután az első babámat szültem meg.

Amúgy szerintem is sok múlik a genetikán, nekem szerencsés alkatom van, remélem hogy nem leszek rosszabb most sem a második terhességem után sem.

2018. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!