Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesem néha meg akarja...

2 évesem néha meg akarja simizni a cicim, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Azóta csinalja, mióta van kistestvere és látja szopizni. Engem nem zavar kulonosebben, max napi egyszer nyul fele és megsimizi. De a ferjem szerint nem lenne szabad engedjem, mert erre már lehet emlékezni fog és ki tudja mit vált ki belőle majd. Szerintem meg semmi extrat, sokan ebben a korban még ciciznek. Szerintetek?
2018. jún. 1. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi baja nem lesz ettől, természetes dolog, mivel látja, hogy a tesója szopizik.
2018. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Jujjuj a férjed.
2018. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Pont azzal ártasz neki, ha nem engeded hozzáérni. Nem tudja mire vélni az elutasítást, hiszen ő csak szeret. Pont azzal okozol neki traumát. Elég konzervatív férjed lehet!
2018. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A lányom még 5-6 évesen is néha negsimizte a cicim (3 hónapos korág tudtam szoptatni)

Nem lett identitászavara.

2018. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Az én 2 évesem is odanyúl néha, bekukkant a póló alá. Mamáknak is ujjal mutatja, hol van a cicijük. Kistesó már rég nem szopizik, bár emlékszik rá, sőt a mellszívót is előpakolta a napokban, és odatette magának. Ráadásul fiú. Ettől nem lesz se selejt, se rossz, csak szeret, és érdeklődik. Neki is van pici cicije, a bigusát ismeri, azt is tudja, hogy a húgának, és minden lánynak nunija van.
2018. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kislányom nyolc éves, ha megsimogat, szeretetből, néha a cicimet is megsimogatja!

Nincs ebben semmi!

Nekik az ugyan olyan testrész,mint a karod,hasad!

Persze,ha nyilvánosan teszi,akkor mondom neki,hogy nem illik!😀

2018. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahugom 2 és fél éves volt mikor megszületett az öccse. Miután látta az anyját szoptatni, utánozni kezdte a babáival. Persze nem csak ezt, hanem a pelenkázást, ringatást, mindent. Ez egy természetes folyamat lett számára és vélhetően mikor felnőve neki is gyerekei lesznek ugyanolyan természetes lesz. Valóban nagyobb gondot okozhat az elutasítás. Szegényke meg majd nem érti 16-17 évesen miért van benne gát, mikor úgy szeretne már benyúlni a szerelme pólója alá. Ilyen korban már fontos alapkövek épülnek be egy emberbe. Legyen az inkább a szeretet, kedveskedés az érintés öröme.
2018. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kisfiam cicimániás,pedig csak 6 hónapig szopott.Múltkor a tornán az egyik nő meg is jegyezte,hogy ezért örül,hogy az ő gyereke nem szopik már,ugyanis a kisfiam jött bújt hogy cici-cici,és húzta fel a pólóm.És mondtam, hogy nem, nem szopizik már.Lassan 18 hónapos a kisfiam.6 hónaposan egyik napról a másikra választotta el magát,utána még sokáig volt tejem,tehát még arra sem foghatjuk,hogy szopott volna még.És olyan 1 évesen kezdte ezt a cicimániát.Férjemet nem zavarja,igazából engem sem, ha nyilvános helyen vagyunk, akkor mondom neki,hogy nem illik.Ennyi,majd kinövi.

2018. jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!