Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ott mered hagyni a 7 éves...

Ott mered hagyni a 7 éves gyereked egy szülinapi buliba "egyedül"?

Figyelt kérdés
saját korosztályával,oszt.társaival,és a szülinapos anyukájával
2018. jún. 4. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Naluk?
2018. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen
2018. jún. 4. 11:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ovis lányaim is járnak szülinapokra, nem maradok ott velük. Csak akkor, ha az anyukájuk kér segítséget.
2018. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
3 evésen is ott hagytam, a buli nem a szuiloknek, hanem a gyerekeknek szól.
2018. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, semmi esetre sem. Az én kisfiam már 42 éves, de még mindig nem merem őt egyedül elengedni sehova. Vagy én, vagy az apja, vagy a nagymama kíséri mindenhova, természetesen a testőrök mellett, akiket felvettünk, de azé bennük sem lehet maradéktalanul megbízni ugye. A kisgyermekek életképtelenek egyedül, nekem is mindig figyelmeztetni kell Ödönkét, hogy ne felejtsen el levegőt venni, és hogy a jobb lába után a balt tegye le járás közben. Nem is értem, hogy gondolták, hogy egy másik szülő vigyáz majd a kisgyermekekre. Nyilván teljesen tapasztalatlan. Micsoda égbekiáltó felelőtlenség!
2018. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ott merném hagyni, de eddig általában kérte, hogy maradjak én is. Akár lakásban, akár játszóházban volt a buli. SZóval előfordult már, nem aggódtam, hogy baja lesz, de inkább az a jellemző, hogy ottmaradok én is.
2018. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, hacsak nincs bármi ok ami miatt aggódnom kéne. Pl. a szülinapos szülei nem leszarom-típusok, mert volt egy olyan anyuka aki sniccert adott meglepinek a 4 éves fiának, meg öngyújtót hogy gyújtson faágat...szóval ott pl. nem hagytam a fiamat. De normális családdal igen.
2018. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott merem hagyni de az anyukát aki szervezi megkérdezem kell e segítség, maradjak vagy ne.
2018. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idős gyerek már szereti a bizonyosfokú önállóságot. No meg azt érezni is, hogy bíznak benne.

Az, hogy az előbbieket tehesse, a te eddigi neveléseden múlik.

.

Ha mindig fogod a kezét, mindig irányítod, soha nem lesz felszabadult és önálló.

A természet törvénye szerint túl fog élni, mit csinál maj nélküled, ha elhaláloztál?

2018. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éves koruktól egyedül járnak szülinapozni soha nem maradok ott.

Olyan volt, hogy uszodába vitték öket, és egy nagyon jó barátaink a család, így a kicsi még csak 5éves volt és nem tudott úszni, szoltam, hogy maradok segíteni, így nem kell féliük a kicsi miatt.


De eszembe sem jutott, hogy 7 éves gyereket kisérgessek egy partira.

2018. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!