Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki az aki egyedül hagyna 10...

Ki az aki egyedül hagyna 10 éves gyereket este kb.11 ig, reggel is hajnalba?

Figyelt kérdés

Egyedül élne gyerekével.

Gyerek nem eszik semmit nem csinál egyedül.



2018. máj. 25. 08:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Unokatestvéremet egyedül hagyták, elmagyarázták mit szabad, mit nem, és nem lett semmi baja. De nyilván ha a gyerek egyáltalán nem önálló ez nem megy.
2018. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

De önálló.Mindent megcsinal amire kérem.

De ha egyedül van az más.

2018. máj. 25. 08:56
 3/27 A kérdező kommentje:
Na meg fél sötétben
2018. máj. 25. 08:56
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Gyerek függő, meg attól függ hogy ez rendszeres dolog lenne vagy csak pár alkalomról van szó. Ha tudod hogy fél a sötétben akkor már dobnám az ötletet. Nincs egy ismerősöd vagy rokonod aki betudja vállalni?
2018. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Az, akinek muszáj.
2018. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha semmit sem csinál egyedül, akkor marhára nem önálló . az nem önállóság hogy engedelmeskedik ha kérnek tőle valamit. Egy ekkora gyereknek már simán el kellne lenni magában.
2018. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Mikor elsős voltam, a szüleim hajnalban jártak dolgozni. Egyedül keltem fel és egyedül készülődtem össze, de iskolába már nem egyedül mentem. Nem mondom, hogy jó volt, de megertettem, hogy nincs mas lehetőség. Gyerek és nevelés kérdése.
2018. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
"Önálló a gyerek, csak fogni kell a kezét"
2018. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Szomszédom apuka, aki egyedül neveli a 3.-os lányát.


Az egész nyarat egyedül tölti otthon a lány, mert az apja dolgozik. Bár ő hajnalban megy, és kora délután már otthon van. Így a lány ha sokáig lustálkodik, nincs is olyan sokat egyedül. Az ebéd mindig be van készítve neki, csak melegítenie kell.


Szerintem 1 műszakos munkával még mehet, de este ne legyen egyedül a gyerek.

2018. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De fél sötétben

Egyedül megy iskolába

Elmegy boltba bevásárol

Ha itthon vagyok egyedül fürdik mosdik

Meg megmelegiti kaját.

Én is beraktam hűtőbe kaját neki mikroba kellett volna megmelegíteni de inkább nem evett.Nem ertem miért ha itthon vagyok megcsinálja megmelegíti kajat vagy akármit.

De mégcsak fürődni se fürdőtt egyedül azt nem ertem miert ...

Ha itthon vagyok mindent önállóan csinál.

2018. máj. 25. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!