Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 hetes terhesen elindulnál...

32 hetes terhesen elindulnál 1 hétre valamelyik közeli tengerpartra nyaralni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Én nem menmék.

Pláne tengerpartra.

Cápákkal medúzákkal.

Van benne riziko amit igy a finishben en biztis nem vallalnek be.

2018. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mondjuk nem a cápák és a medúzák a legnagyobb félelem ezzel kapcsolatban! :D :D :D
2018. jún. 8. 10:45
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én se, de nem a cápa, medúza miatt :) paráznék hogy nehogy véletlenül ott elinduljon a baba. Szerintem ez mindenkinél máshogy van, az én biztonságérzetem nem lenne meg így
2018. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a 30. hetet fogom tölteni mikor elmegyünk Olaszországba 1 hétre, elôzô nap megyek ultrahangra és az orvosomhoz, ha azt mondja minden rendben akkor megyünk. 5 órás kocsiút, ha az ország másik felébe mennék az is ennyi lenne. Kórház ott is van ha gond lenne, kötünk biztosítást, ha nem bírom a hosszú autózást akkor megállunk pihenni, a strandon pedig árnyék+naptej, ha nem bírom akkor bemegyek a légkondis szobába. ha a doki elenged, a terhesség probléma mentes, akkor én nem izgulnék. Nekem mindkét terhességnél azt mondták az úszás a legjobb sport terhesen, a baba védve van, ha nem frissen klórozott vízbe megyek akkor semmi gond nem lesz (tenger és medence is rendben van). Cápát meg nem nagyon látni a közeli tengerpartokon :D

Legjobb ha rákérdezel az orvosnál, de szerintem ha nem vagy valamikyen okból veszélyeztetett akkor nyugodtan mehetsz.

2018. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem mennék, mert anyukám mindenféle előjel nélkül 34 hetesen szült meg.

De lehet, hogy nem csak ez miatt, hanem már nem érezném komfortosnak, hogy nagy pocakkal üljek a napon egész nap, vagy túrázzak. Ha pedig valami baj van, nincs a közelben olyan orvos, akiben megbízom.

2018. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Menne a fene, hogy aztán szüljek meg ezer kilométerre az otthonomtl? :D
2018. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Terhesen egyáltalán nem mennék külföldre kirándulni.

2 gyerekes anyuka

2018. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 hetesen voltam Máltán. Amikor aggódtam, hogy mi történik, ha pl. felfázom vagy bármi, a dokim megnyugtatott, hogy a magyar kórházaknál arrafelé csak jobb van.:))) Viccet félretéve, olyan helyre menj, ahol biztonságban érzed magad egészségügyileg és legyen eu-s biztosítási kártyád (persze, ha eu-n belül utaztok).
2018. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Most vagyok a 30. héten, de már biztos, hogy nem mennék hosszabb útra, nem hogy egy hétre. Én nem érezném magam biztonságban, ha előbb indul a szülés.
2018. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!