Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Nem szoktatok...

Kedves Anyukák! Nem szoktatok ezen az oldalon perverz privát kérdéseket kapni?

Figyelt kérdés

Velem egyre gyakrabban előfordul, hogy mindig más néven, de nagyon gusztustalan üzeneteket, kérdéseket kapok valami aberrálttól. Azért kérdezem, mert csak Gyerekvállalás témában szoktam hozzászólást írni, így nyilván ez az alak is itt nézelődik és választja ki, kiknek ír.

Ha több anyukát is már megkeresett, akkor érdemes lenne jelezni az oldal üzemeltetőinek.



2018. jún. 8. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De, szoktam. Azonnal törölni szoktam, és letiltom.
2018. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Eddig én is tiltottam és töröltem, de el fogom menteni és átküldöm az üzemeltetőknek. Voltak pedofil jellegű üzenetek is, nem tudtam eldönteni, hogy egy unatkozó gyerek szórakozik-e, vagy tényleg valami perverz pedofil írta-e.
2018. jún. 8. 12:39
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De szoktam. A múltkor kaptam egy linket, elvileg egy lánytól, hogy segítenék e neki ezzel a kérdéssor megválaszolásával.Jóhiszeműen azt hittem szakdolgozathoz kell, mivel az én időmben is alig volt "alany". Átfutottam a kérdésekeket és ledöbbentem. Mocskos és undorító volt az egész!
2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapok néha ilyeneket.

Tiltom egyből.

2018. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De szoktam.elolvasom és tiltom.
2018. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket en jelentem mindig. Tobbet mar kitiltottak az oldalrol halistennek. Csak nyilvan annyiszor regisztral ahanyszor akar... nincs jobb dolga gondolom.
2018. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De, szoktam. Tiltom azonnal.
2018. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a szomorú, hogy ezt az oldalt gyerekek is használják, nyilván őket is simán megtalálják :(
2018. jún. 8. 12:52
 9/20 anonim ***** válasza:
2018. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

De, gyakran, ráadásul általában elég régi válaszaim kapcsán jut el hozzám a levélíró.


Ilyeneket szoktak írni (nekem is mindig más néven):


"Kérlek bocsáss meg, hogy zavarlak priviben és olyan kérdést teszek fel, ami nem kapcsolódik a te eredeti kérdésedhez, de szeretnék kérdezni valamit, amit máshogy nem tudok.

Azt szeretném kérdezni, hogy elképzelhetően tartod, hogy bizonyos pénzösszegért lefeküdj egy férfivel, és ha igen, mennyire lenne ez a pénz?"


"Kérlek bocsáss meg, hogy zavarlak priviben és olyan kérdést teszek fel, ami nem kapcsolódik a te eredeti kérdésedhez, de szeretnék kérdezni valamit, amit máshol nem tudok.

Hogyan tudnám a spermámat visszatartani, hogy ne jöjjön ki olyan gyorsan?"


"Eladnád kidobás helyett az elhasznált óvszereket?

Ha igen akkor mennyiért darabjukat?

Komolyan megvenném!"


És ez csak egy része.

2018. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!