Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apa br. Bére 1,5 millió...

Ha az apa br. Bére 1,5 millió ft, akkor annak is megítélik a kb.20%-át, vagy van egy lélektani határ, ami fölé nem szoktak menni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én sem értem azokat az apákat, akik korábban mindent megadtak a gyereknek, aztán válás után már nem érdekli őket. Ismerőseim között is volt ilyen, jól éltek, a kislánynak megvolt mindene, emellett egy szerény, aranyos, kitűnő tanuló, okos lány volt. Aztán apuka összejött egy 20 éves lánnyal, anyuka ment albérletbe a gyerekkel, mert kellett a hely az új barátnőnek. Apuka meg adott 30 ezer forintot havonta, miközben évente 3-4-szer vitte nyaralni a barátnőjét.
2018. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 piroska és a farkas ***** válasza:
72%
Pontosan! Én sem gondolom ùgy, h az anyát kéne eltartania,de az tény, h csak tôle vált el. Ha az anyáé a mindennapok terhe fizikailag és lelkileg, ha ô kényszerül táppénzre menni ha beteg a gyerek, akkor igenis az apuka adjon bele anyagilag többet, h méltò körülmények között élhessen a gyermeke, és a lehetôségeihez mérten finanszìrozzon olyasmiket, ami a gyermeke épülésére szolgál, a minôségi ételektôl kezdve a zenetanuláson/ hangszeren/ lovagláson keresztül a külföldi tanulmányutakig. Mert Minden ilyesmivel a jövôjét segìti és ugyan ezek nem létfontosságù dolgok és biztos nehéz jòzanul mérlegelni és nem megadni mindent, de másfél milliòs fizetéssel a pofámròl sülne le a bôr, ha azt számolgatnám, hogy havonta mennyinél többet NE fordìtsak a gyerekemre.
2018. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Piroska,

Nem tudhatod, ki tette fel a kérdést. Lehet azh apa, ah anya, de az is Lehet higy szimplán csak valaki hasrautesbol kitalálta ezt ag összeget.

2018. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Te az a minapi kérdező vagy aki azt kérdezte gáz e ha nem szedi a tablettát és teherbe ejteti magát, hogy jó ,,zsíros" gyerektartásból jól ellegyen?
2018. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem az vagyok. Meg se kérdezem, miért kell spekulálni.
2018. jún. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!