Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha vissza akarok menni dolgozn...

Ha vissza akarok menni dolgozni, mikor kell elintézni a bölcsit, hogy 2 éves korban biztos bekerüljön?

Figyelt kérdés

Miskolc, Dózsa György úti

2 éves kortól a gyes kevés lesz.


2018. jún. 20. 12:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mármint páromnak jó a fizuja, de én nem szeretem, ha eltartanak. :)

Mielőtt valaki kötekedne az utolsó mondatom miatt :D

2018. jún. 20. 12:36
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mikor lesz 2 éves?
2018. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt a lányom,mikor új tanév kezdődött.Akkor felhívtam a kiszemelt bölcsit,megkérdeztem,mikor írassuk be.Azt a választ kaptuk,hogy most.Így biztos lesz helye.De mindenhol mások a szokások.Valahol egyszer van felvétel évente,ami tavasszal szokott lenni,máshol egész évben van felvétel.Mekkora a babád most?
2018. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most 1 éves, 1 hónapos.

Az őszi tanévről már lekéstem, nem veszik fel a telefont hiába próbálkozok.

2018. jún. 20. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom, hogy minden bölcsi más és nagyon eltérő, hogy év közben is vesznek-e fel vagy csak szeptemberben, és mi a menete a beiratkozásnak, beszoktatásnak és hasonlók. Legbiztosabb, hogy ha most úgyis eszedbe jutott, kikeresed netről a számukat és rákérdezel.
2018. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy hete próbálom őket hívni. A Dózsa György úti lenne a legjobb, mert közel van párom munkahelyéhez. Minden más messze lenne, a vidéki mellé kéne városi bérlet is az úgy meg sok.
2018. jún. 20. 12:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát májusban tölti a 2-t.

Arra kevés esély van, hogy májusban felveszik, mert tanév végén, nyári ügyelet alatt nincs beszoktatás.

Jövő szeptemberi kezdéshez meg majd 2019. tavasszal kell beíratni.

Az idei beiratkozáskor beírattad?

2018. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A-a. Nem még.
2018. jún. 20. 12:57
 9/11 A kérdező kommentje:
2019 május 11-én jár le a gyed.
2018. jún. 20. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:

És 2019 májusától szeretnéd bölcsibe adni???

Akkor most kellett volna beíratni, és a papírra írni a kezdés időpontjához a májust.

De májusban nem igazán van felvétel. SZóval szerintem a nyarat oldjátok meg valahogy, és add be szeptembertől.

Vagy nem dolgozol szeptemberig, vagy csanába arra a pár hónapra.

2018. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!