Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről, illetve milyen emberre adszociáltok róluk? Melyiket adnátok? Hogyan kombinálnátok őket? Adrián, Bálint, Dániel, Gábor

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 11:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A Dániel és a Bálint tetszik, talán a Dánielt tudom jobban elképzelni, hogy adnám is, de a Bálint is szép.

A Gábor nekem olyan semleges, kissé semmilyen. Nem csúnya, de nem is tetszik kifejezetten (a Gabi becézés meg borzasztó szerintem).

Az Adrián kifejezetten nem tetszik, túlságosan nőiesen hangzik.

2018. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Adrián: tetszik, de mégis valahogy olyan izé.

Bálint: Jó, de tucat.

Dániel: nem tetszik.

Gábor: egyik kedvenc.

2018. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Gábor Dániel

Bálint Adrián

2018. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan a hócipőm televan, hogy véleményt kérdeznek és aztán lepontoznak. Valakinek ezen az oldalon ez a hobbija?
2018. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Fiam Bálint, úgyhogy az tuti befutó nálam. 2 ilyen nevű ismerősünk van, normális, talpraesett, tisztelettudó emberek - az ovisom is, extra elevenséggel és akarattal megspékelve. Ha feltétlen kombinálni kell, az Adriánt adnám mellé.
2018. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egy Adrián nvű gyereket ismerek.
2018. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
Véégre normális nevek, de jó ilyeneket olvasni. Mondjuk az Adrián pont nem tetszik, de a másik három szép. Végre olyan nevek amikről első hallásra el lehet dönteni hogy fiú vagy lánynév.
2018. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyik sem a kedvencem, de normális, vállalható nevek.

A sorrendem:

Bálint, Gábor, Dániel, Adrián

2018. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az Adriánról úgy semmi nem ugrik be. Nem rossz név, de én nem adnám. A Bálint mostanában nagyon gyakori. Nekem egy Bálint nevű ismerősöm jutott eszembe hirtelen. De szép név. A Dániel ezek közül a legjobb szerintem, bár Dániára asszociálok. :D a Gábor nem tetszik, egy gusztustalan tanáromra emlékeztet.
2018. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az Adrián kicsit lányosabb nekem, valószínűleg mert az Adrienn jut róla eszembe. A Bálint és a Dániel névről nem túl kedves emberek jutnak eszembe, de ez csak azért, mert nem voltam szerencsés ezekkel a nevekkel. A Gáborról egy szimpatikus emberre gondolok.

Én csak a Gábort adnám emiatt, de amúgy mindegyik teljesen normális, szép név.

Adrián Dániel

Bálint Gábor

Gábor Bálint (ez tetszik a legjobban)

Gábor Dániel

2018. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!