Hajfestés 9 évesen?

Figyelt kérdés
A minap fodrásznál voltam, és utánam jött egy kislány szolidan kifestve és a 15 cm-es hajvégeit festették be pirosra. Rendes hajfestékkel. Nekem még nincs gyerekem, de őszintén elképedtem. Ez manapság így megy? Természetesen a körmei is mind ki voltak festve. Ami talán belefér...
2018. jún. 22. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

A hajVÉGEIT? Minek?

Amúgy személyit kértél tőle, hogy tudod hány éves?

Nem jellemző se a smink, se a hajfestés 9 éveseknél.

2018. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Honnan tudod, hogy 9 éves volt? És miből gondolod, hogy "rendes" hajfesték volt?

Nem, "manapság" nem megy így. Mint ahogy te is látod az utcán, hogy nem piros, meg kék hajjal járnak a gyerekek.

De valamiért neki befestették. És?

2018. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy most volt másodikos, és a kitűnő bizonyítványa miatt így szeretne menni a biziosztásra.

A kislány mondta, hogy igazival fessék, hogy egész nyáron "élvezhesse"

2018. jún. 22. 16:01
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha olyan a szülő, akkor lehet...


Nálam szó sem lehetne ilyesmiről.

2018. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak azt hiszi, hogy igazi festék, hogy boldog legyen.

Biztos vagyok benne, hogy lemosható, vagy rövid időn belül kifakul.

2018. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, mivel kitűnő lett, így megkapta, amit szeretne. Úgyis jön a nyári szünet.

Neked ezzel mi is a bajod???

Ha iphone-t kapott volna, az lenne a baj...

Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni??? A haj lenő, meg le is lehet vágni.

2018. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Én láttam már 7évest tűsarkúban, miniszoknyában,kisminkelve...
2018. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jesszus, mennyi támadó válasz, atyaég...


Én csak megkérdeztem ezt, mert meglepődtem, és kíváncsi voltam, hogy csak szerintem sok ez 9 évesen, és úgy tűnik, én vagyok túl konzervatív.


Egyébként valódi festék volt, mert anyuka mondta a kislánynak, hogy nem fog kikopni, augusztus végén le kell vágni a derékig érő hajából a festett részt. Így is akarja-e. De nem bánja a kislány.

2018. jún. 22. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem,nem csak szerinted sok. De van aki szerint a 10-12éves lányoknak normális az olyan rövid nadrág is,amiből a feneke kilátszik.
2018. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi Kanadában élünk, és itt ez egyáltalán nem meglepő. A lányom is 10 éves volt, mikor a derékig érő haja végét, kb. 10 centit befestettük vörösre. A festék nem érintkezik a fejbőrével. Egyszer kipróbálta, aztán ennyi elég is volt. Most 13 éves, nem sminkeli magát, rendes ruhákba jár, még a körmeit sem festi. Itt egyébként a tinilányok konzervatívabbak, nem olyan "pics....sak", mint Magyarországon.
2018. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!