Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves vagyok és 14 évesen...

12 éves vagyok és 14 évesen beszerezném festetni a hajam, tesóm 16 évesen festette először. Alapjàba véve szőke hajam van. És olyan ombre hajat szeretnék, hogy felül sötétebb (barnás) alul szürkés szőke . szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintünk? Majd édesanyád vagy édesapád 2 év múlva megmondja, hogy megengedi-e vagy sem. Bár ha rám hallgatsz, akkor inkább nem festeted be. Csak tönkreteszi a hajadat.
2018. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vannak olyan hajszínezők amik néhány hajmosás után kijönnek. Szerintem először próbálkozz azokkal,hátha azt megengedik.
2018. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
12 évesen egy 14 éves nagynak tűnik. De nem az.
2018. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem alapból barna hajam van és 14 évesen melíroztattam először. Most 15 éves vagyok és ugyanabban a színben, mint a melír volt (vöröses), ombre hajam van.

Engem is riasztgattak, hogy ne tegyem, tönkre fogom tenni a hajam, de semmi baja nincs a hajamnak, sőt, teljesen egészséges, meg is szokták dicsérni, hogy milyen szép. Persze mindenkinek más a haja, pedig az enyém vékonyszálú és nem viselte meg. Ha majd 14 évesen is akarod, szerintem nyugodtan befestheted, csak ne legyen túl feltűnő.

2018. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem is 1 év alatt fog tönkremenni. Lapozz vissza ide pár év múlva...
2018. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rengetegen 12 évesen is befestetik a hajukat.....de az tényleg túl korai a 14 szerintem oké....csak az a baj ha az eleve szőke hajad felül barnára fested akkor amikor lenő úgy fog kinézni a hajad hogy felül aranyszoke középen barna alul meg szürkés szőke ezen gondolkodj el
2018. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 évesen engedtek belerakni pár csíkot(sötétbarna volt a hajam, mahagóni csíkokkal), aztán kb 8-10 hónapig festettük bele, majd leálltam.

Aztán 8.-ban megkérdeztem anyát, hogy gimi előtt befestethetem-e a hajam feketére(mivel úgyse ismerek senkit, nem biztos, hogy tudnák, hogy nem igazi), de azt mondta, hogy nem. Legutoljára talán 3-4 hónapja lett belerakva 4 sötétbarna csík(az évek során az eredeti hajam kifakult középbarnára:S), és azóta se beszélek anyával a hajfestésről, mert amilyen makacs, úgyse engedné.


Egyébként szerintem nem baj, ha ilyen korban hajat festesz, a legtöbb szülő megengedi, csak az enyémek még a sminkem is moderálják(nem mintha olyan sokat viselnék, de néha rám szólnak, ha többet rakok fel), szóval szigorúan vagyok fogva.:D

16/L

2018. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!