Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen etetőszék vált be...

Milyen etetőszék vált be nektek? Milyen szempontok alapján érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ikeás. Nem éri meg drágábbat venni.
2018. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Ajándékba kaptunk egyet. Utálom és a lányom is. Nagy, sok helyet foglal, drága, ezer rés van, ahova befolyik a kaja. Ha újra választhatnék a legegyszerűbb Ikeásat venném, azt a fehéret ami az éttermekben is van. Ameddig nem tudott ülni stabilan, addig a pihenőszékben etettük, szóval nálunk a dönthető funkció is teljesen felesleges volt.
2018. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Én már most egy egyszerű fa etetőszéket vennék, csak ne legyen az oldala túl magas. Meg túl széles se...


Egy drágább touragoo-t vettünk, ami dönthető. Viszont annyira nem lehet dönteni, hogy ülni nem tudó babát beleültettem volna. A magassága állítható, az egész tálca levehető, vagyis elvileg ehetne az asztalnál benne, csakhogy az oldala olyan magas, hogy nem fér az asztalhoz. :D utálom. A múltkor asztalt is néztem, aztán etetőszéket, még nem tudom mi lesz a megoldás de így sok helyet foglal, mert az asztal alá utan nem fér be, de odatoltuk csak tálcával. Nem az igazi..

2018. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ikeás antilop. Könnyű lemosni, praktikus, stabil, lányom is szereti.
2018. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Ikeasat ajánlom.

Nekünk peg perego dönthető van, de hiába dönthető nem olyan mint egy autoshordozó így amíg nem ült a fiam az autóshordozóba etettem. Ráadásul mindenhova belrnegy a kaja nehéz tisztántartani. Szerintem az ikeás székét még zuhannyal is le tudod tisztítani ezeket a hiper szupereket ami mindrnhogy dönthető nem. Ráadásul az ülőfrlületen lévő szivacs agyaga kilyukad ami olysn mint a viaszosvászon. Onnantól még rosszabb a tisztítása mert belefolyik a víz és nehezen szárad ki.

Szóval vagy ikea antilop vagy ami még jó lehet de nem ismerem azok a fa székesek amit lehet állítani ahogy nő a gyerek kb 10-15ezer körül vannak.

2018. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak a legegyszerűbb ikeás, párna nélkül.
2018. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
En egyszer hasznaltam el is adtam.
2018. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Prima papa zero 3 van ez : [link] hat fiam nem szereti pedig fektetheto is. 3x hasznaltuk a 2 honap alatt
2018. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Eloszor Chicco Polly Magic volt, vizszintig dontheto, hiper-szuper, draga, nem hittem el, hogy az ikeas antilop sokkal jobb, pedig de. Az osszes masikfajtat nehez takaritabi, kiveve a Stokke Tripp Trapp-feleket, de azok meg altalaban dragabbak, es kimaszni is sokkal konnyebb beloluk. Szoval nekunk abszolut az ikeas lett a nyero, kicsi, nagyon konnyu takaritani, konnyen szallithato, konnyu, megis stabil, es bar van gyerek, aki ki tud ebbol is maszni, az enyemnek nem sikerult eddig. En egebkent azt vallom, hogy 1,5 eves korig eleg, onnantol az asztalnal sokkal szivesebben ul a sima szeken.
2018. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
IKEA-s, basic szék (kb. 5e Ft volt). Nagyon bevált.
2018. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!