Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hós babàm pàr napja minden...

7hós babàm pàr napja minden alvàsból ébredve keservesen sír. Ez szerintetek mitől lehet? Akkor is ha mellettem ébred, nem tudom sajnos semmihez kötni.

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt és van is még.


Legtöbbször fog fájás (most jött ki neki két rágó), vagy rossz álom, esetleg megijed a sötétben. Igazából sokminden lehet..


Amikor együtt aludtunk rokon látogatókor, akkor hallottam, hogy nyöszörög előtte álmában. Utána pedig felébred, mocorog, felül és sír.


Amúgy meg tudod nyugtatni? Pár perc múlva vissza is alszik? Mert ha igen, akkor nincs gond.

2018. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig este egyszer nem sikerült vissza aludnia, csak nagyon nehezen x óra elteltével, de ezt leszàmítva egy 10perc sírás utàn sikerült. Napközben viszont mindig nagyon nehezen alszik vissza ilyenkor. Neki nincs még foga, de lehet hogy igazad van és az mocorog neki. Bàr az inyen még nem làtni semmit.
2018. jún. 27. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)


Mivel még nem beszél, én próbálkozok:

Ilyenkor ha nagyon zaklatott, bekenem az ujjammal az ínyét Dentinox krémmel. Mivel lidokainos, nem lehet sokszor, de legtöbbször elég a megnyugváshoz.

2018. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsod, kipróbàlom.
2018. jún. 27. 14:44
 5/5 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de írok, hátha valakinek segíthet még.

1 éves körüli babánál én azt figyeltem meg, hogy ha délután későn alszik el, meg többet is alszik mint pl másfél óra akkor éjszaka sírva kel. Többször is. És addig sír amíg nem játszhat vagy nem foglalom el valamivel. Ilyenkor hiába próbálom visszaaltatni nem megy neki mert nem álmos. Ébren van 1-1,5 órát és utána tud elaludni. Hiába volt álmos már este mikor lefektettem.

Lehet ez csak nálunk volt így nem tudom, de azért leirtam :)

2019. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!