Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális néha? Azt hittem,...

Ez normális néha? Azt hittem, erősebb leszek.

Figyelt kérdés

Kilenc hósom van. A mai nap katasztrófa például. Összekaptam az anyámmal, nem tudtam elvégezni a házimunkát, se tanulni, a gyerek még nem alszik, én már félreéneklem az altatót.

Alig várom, hogy hazaérjen a párom, és a nyakába ugorjak gyerekestül.

De akkor ő hogy bírja? Fél tizenegykor egy panaszkodó, idegroncs nő, meg kukorékoló kisbaba a munka után? Ez nem anyaszerep? Gáz, hogy vannak ilyen napok? Bőgni tudnék, hiába nem mindig van így.

Azt hittem, majd mindent meg tudok oldani. Azt hittem, jobb anya leszek, és erősebb is. Honnan vegyek erőt?



#baba #fáradtság #apa #kisbaba #anyaság #hullafáradtság #szuperapa
2018. jún. 27. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

1. Nem gáz, hogy ez várja otthon. Ezzel jár. Miért, ha vissza mész dolgozni, akkor munka után te se fogsz gyerekezni vagy mosogatni? Dehogynem.

2. Gondolj arra, hogy ez se tart örökké. Pár hónap, és teljesen más lesz a napirend is. Iskolás korban nem fog majd a nyakadban csüngeni, és nem köpi a homlokodra a főzeléket. :) Már csak addig kell kibírni.

3. Nem lesz ébren örökké, ha álmos, úgy is el fog aludni. Akkor meg ott fogod nézegetni, hogy milyen édes, és mennyire imádod.

2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan nem ilyen nehéz mindennap. Attól mert most így jött ki nem vagy rossz anya. Bárkivel előfordul hogy kibukik, hogy úgy érzi nem bírja tovább. Kitartás!
2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Enis agyalok ilyen napokon, h vajon parom birja-e.. de ezt akartuk es ezzel is jar a család. Tehát NEM, NEM GÁZ!:)
2018. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudtam ia én, mit vállalok. Kis naiv hülye voltam, azt hittem gyerek+háztartás menni fog simán! Hogyne...

Nem bánom, szó se róla, de hogy bírja akkor akinek kettő van? Nekünk egyáltalán hogy lesz második?

Csodálom, hogy a párom még el bír viselni és szeret is.

2018. jún. 27. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Az én lányom is kilenc hós. Most fogzik, álmában is felsír úgy óránként szegény, én meg itt fekszem mellette, és alig tudok aludni, úgy sajnálom. A héten beteg is volt, szinte le se lehetett tenni. A háztartást már rég elengedtem, nem takarítani vagyok itthon, hanem róla gondoskodni, az is épp elég. Legszívesebben a párom kezébe nyomnám, amikor hazáér, és elmennék futni, de nyilván ezt se lehet minden nap. Hiányzik a felnőtt társaság, zavar a monotónia. Próbálom egyben tartani magam. Nem vagy egyedül 🙂 ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan.
2018. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű,de lesz ez jobb is

Kitartás

(Egy 3 gyerekes anyuka)

2018. jún. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem egy 5hos kislanyom van, es nekem is vannak napok amikor mar nem birom,es kivagyok keszulve.Megertelek teljesen.

Nagyon nehez gyereket nevelni,haztartast vezetni,jo felesegnek lenni es meg sok mas ezek mellett.Komolyan csodalom azokat akiknek 2-3 gyerekuk van, hogy birjak???En mar most tudom, hogy en nem szeretnek meg egy gyereket.Minden nap ugyan az a monotonitas.

Az adjon erot,hogy van egy egeszseges gyermeked,es idovel konnyebb lesz.

26eves anyuka

2018. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!