Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 4 héttel erősebb...

Szülés után 4 héttel erősebb vérzés normális?

Figyelt kérdés
4 hete szültem, a vérzésem eleinte nagyon erős volt, kellett a tena, de amikor jöttem haza a kórházból már csak a sima always éjszakai betét is elég volt. Szépen csökkent a vérzésem napról napra, egészen múlt hét vasárnapig, amikor nagyon elkezdett fájni a medencecsontom és nyomást éreztem odalent. Azóta megint sokat vérzek, az éjszakai tisztasági betétet használva tegnap 3x is átáztam. Emellett alvadt vérdarabokat is találok a betéten, amit korábban soha nem tapasztaltam. Sajnos sem a vérzés erősségéről, sem ezekről az alvadt vérdarabokról nem kaptam tájékoztatást a nőgyógyászomtól, hogy még mi számít normálisnak, csak annyit mondott, hogy 6-12 hét vérzés teljesen természetes szülés után. Volt valakinek hasonló tapasztalata esetleg?
2018. máj. 23. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat igazabol ez lehet tobb dolog is. Ha mar kb elmult a verzes es utana kezdodott ez, akar menstruacio is lehet, van olyan akinek ilyen hamar megjon. Viszont elkepzelheto, hogy esetleg placenta darab maradt bent es az okozza. A csaladban most volt egy ilyen eset par hettel szules utan. Meg jo, hogy bement a korhazba. De az is lehet, hogy semmi kulonos es siman tart meg a szules utana tisztulas, habar a fajdalom es nyomas nem kellene hogy legyen normalis esetben. En azt mondom, menj orvoshoz hogy nezzek meg nincs-e ott valami aminek nem kellene..
2018. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!