Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vettetek kismotort? Ha...

Mikor vettetek kismotort? Ha már tud stabilan járni érdemes?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen, érdemes. Az én lányom az első szülinapjára bébi taxit kapott, ekkor még nem járt, de már tudta a taxit hajtani. 13 hónaposan tanult meg járni, utána karácsonyra kapott kis nyuszimotort, ekkor 14 hónapos múlt és egy-két hét múlva már tudott azzal is motorozni.
2018. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
A kisfiam az első szülinapjára kapott bébitaxit. Sokáig azt használta pedig már volt nyuszis és hagyományos motorja is. Most lesz 2 éves. A rendes motort kb. 2-3 hónapja használja.
2018. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Enyém elég későn kezdett el, 14 hónaposan kezdett önállóan járni de csak 18-20 hónapos kora körül kezdett el motorozni,előtte bébitaxizott.

De jobb is volt így, bébitaxival nem tud akkorát esni, és mire elkezdett motorozni tök ügyes stabilan ment, nagyon ritkán esett el vele.

2018. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
1 éves a fiam, 3-4 hete jár.Van nyuszi motor meg bébi taxi is, egyelőre még csak tologatja nem tud vele menni.
2018. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes, 4 kerekű kismotorjuk volt elsőnek. Tanulni tökéletes. A nyuszimotor a szokásos 3 kerekűnél is sokkal balesetveszélyesebb.
2018. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem hamarabb motorozott a fiam minthogy elkezdett volna jarni
2018. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyetek egyet, aztán maximum otthon gyakorol és idővel majd ki viszitek a játszótérre is vagy parkba. Idővel úgy is "kell" majd egy :)


A fiam is járás közelben már tudta otthon lökni magát a 4 kerekű motorral. De akkor csak otthon használtuk.


Az első kismotort akkor vettük meg, amikor kinőtte a 4 kerekűt. Pár hónapja járt már és hajtotta az utcán is a motort, mikor kinőtte.

2018. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!