Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » András vagy Richárd? Nem...

András vagy Richárd? Nem tudunk dönteni.

Figyelt kérdés
2 nevet nem szeretnénk.
2018. jún. 30. 15:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Richárd
2018. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Andras.
2018. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
András :)
2018. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Richárd!

Kiskorom óta tudom, hogyha fiam lesz akkor ezt a nevet kapja majd.

2018. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettő a kedvenceim közé tartozik, de inkább a Richárdot adnám, ha illik a vezetéknévhez (a miénkhez sajnos nem :(). Viszont a Ricsi becézés nagyon nem tetszik, ebből a szempontból az András előnyben van, mert pl. az Andris becézés jobb (nem Bandi).

De mindkettő szép név :)

2018. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha a vezetéknév magánhangzóra végződik, akkor a Richárd, ha mássalhangzóra, akkor az András. Amúgy mindkettő szép név. Az András mellett szól, hogy a Richárd becézésére a Ricsi nem kellemes hangzású, és más más becézést nem ismerek.
2018. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
62%
Szerkntem az András szebb :)
2018. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

#14

Én is így voltam, de el kell engedjem ezt a vágyam, 3.baba is kislány, és nem lesz több gyerek...


De +1 szavazat a Richárdra.

2018. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%

A Ricsi az cigánynév, a cigányok adják én a fővárosi bíróságon voltam anno gyakornok, mint jogász és minden második cigány elítélt, vádlott Ricsi volt...

Az András felkapott volt a hetvenes nyolcvanas években de nekem soha nem tetszett...

Sok nagyon aljas embert ismertem akinek András volt a neve.

2018. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kikombóztam nektek egy egy ilyet:


Andobárd:) még egy: Archiebald, még egy: Joakhim, még egy Achilles:) Andorárd:):) Andrihárd:) Anhiárd:D:D:D

Na jó, hát nemtom, nekem az


András valamivel jobban tetszik, mint a Richárd:)

Minden jót ám!:)


Vagy például még tudod, mit lehetne, Kérdező? :) Na, arra gondolok, hogy AMINT MEGLÁTJÁTOK A GYEREKET, RÖGTÖN KIDERÜL, HOGY MELYIK NÉV FELÉ HÚZ:) Nem tom, megszületett-e már, de lehet, hogy születése után egyértelmű lesz, hogy melyik név illik hozzá jobban:):):)


Majd légyszi, Kérdező, írd meg, hogy mi lett a kis tündérke neve!:)

2019. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!