Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerek mellé még szeretnénk...

2 gyerek mellé még szeretnénk majd 3. -at, viszont még nem most. Milyen védekezést ajánlotok?

Figyelt kérdés

Legvégső esetben gumi, mert azt találom még a legjobbnak, bár kicsit ront az élményen.

Ilyen pharmatex, meg megszakítás, számolgatás nem opció, ezeket nem tartom védekezésnek, mert elég könnyen besikerülhet a baba.

Spirálom volt, de az első menstruációm után le kellett vetetni (Mirena), mert rosszul voltam tőle!

A bogyók tudom, már kis hormontartalmúak, de libidócsökkenést okoz nálam, amiket eddig szedtem.


2018. júl. 2. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium, spermiciddel kiegészítve közel 95-97%-os biztonságot ad. Hormonmentes, egy jó minőségű orvosi szilikon termék 2 évig használható, így bár költségesnek tűnhet elsőre beruházni, havi lebontásban határozottan olcsó. Mellékhatás nincsen. Valamiért itt Magyarországon nem annyira elterjedt, pedig szerintem az egyik legjobb védekezési forma, mindenféle mellékhatás nélkül, ha az ember nem akar gumit húzni a tartós párkapcsolatában évekig, ami természetesen érthető.
2018. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én Nuvaring hüvelygyűrűt használok, nekem bevált.
2018. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi pharmatex + megszakítással védekeztünk, külön-külön nem biztonságos, de együtt szerintem igen.
2018. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hormonmentes spirálom volt.
2018. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Keresztanyám a spirál mellett lett terhes, de kb. 10-ből 2-3 nőtől ezt hallom, hogy terhesek lettek a spirál mellett. :(
2018. júl. 2. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen spirál.

Mert abból is van a hormonmentes, ami mellett sokan teherbe esnek.

A Miréna hormontartalmú, az sokkal hatékonyabb.

2018. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!