Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlítanak a...

Mennyire hasonlítanak a gyerekek a szüleikre? A kisfiúk anyjukra, kislányok apjukra?

Figyelt kérdés

Az én családomban ez pontosan így van de érdekelne hány % embernél van ugyanígy. Ha megkérhetnélek titeket,aki így ismeretlenül privátban meg tudná osztani velem egy családi képet amin kiderül hogy a családban ki kire ütött.

Nagyon megköszönném és hálás leszek! Szeretnénk gyermekeket a párommal és nagyon érdekel engem hány % esély van arra ha fiú lesz rám fog hasonlítani és ha lány, akkor a páromra.



2018. jún. 25. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mind a 4 lányom rám hasonlít külsőre, az apjukból sajnos nagyon keveset örököltek.
2018. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk fiam és lányom is az apjukra hasonlítanak.


De egy tanács: ezek a ministatisztikák hótt feleslegesek. Írhat ide 50 ember is, akkor sem leszel előrébb hogy nálatok ki kire fog hasonlítani......Sok családban pl. nagypapára vagy nagymamára hasonlítanak, nálunk húgom tiszta anyunk, de én az apai nagyinkra hasonlítok. Van család ahol apa-anya barnahajú, de a gyerekeik vörösek és szeplősek, mint az anyai nagymama. Érted?

Kb. mintha azt kérdeznéd hogy hányan láttunk ma barna kutyát és te ebből akarnád kiokoskodni hogy te is fogsz-e....

2018. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül,van hogy rejtett géneket kapunk ,nagy vagy dédszűlői ágon.

Szüleim barna hajúak voltak,növérem barna vöröses árnyalattal,bátyám barna,nah én tűz vörös.

Szemszin igen,anyué és bátyámé kék.Apué,nővéremé enyém barna.

A külsőnket inkább anyai ágról örököltük,a magasság és arcvonások terén...

2018. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a lányom én kicsiben, a fiúk tiszta apjuk.
2018. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A fiunk senkire sem hasonlít. Én apukám anyukajara férjem pedig az édesanyjára hasonlít
2018. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobbik fiam tiszta én azaz anyja. Kisebbik fiam nem tudom kire ütött

Lehet nem is a miénk? 🤔😮😲

2018. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%

Az első házasságomból született fiam 10 éves, mind külsőre mind személyiségre rám hasonlít. Az apjából nincs belőle semmi.

Most babát várok az új párommal. Ő is fiú lesz. Kíváncsi vagyok mar nagyon hogy kire fog hasonlítani!

Én tiszta anyukám vagyok, nővérem pedig inkább apukámra húz.

A nővérem kisfia szintén anyja kicsiben.

🙂

2018. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiam és a lányom is rám hasonlít, sőt a két gyerek is szinte egyforma. Egyedül a szemük szìne különbözik, a fiamé barna, mint nekem, a lányomé kék, mint az apjának :)
2018. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se anyumra se apumra nem hasonlítok mindenki meg is szokta jegyezni és kérdezik talán elcseréltek. 😆 A testvérem tiszta anya egy az egyben. A fiúnk meg tiszta apja belőlem talán a füle 😆 Ez nagyon összetett dolog szerintem.
2018. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

A 27 hónapos lányom a férjemre és a húgomra hasonlít. De főleg a húgomra. A bőre,az ujjai...Még jó,hogy én szültem :)


Vagy ki tudja...... :))))

2018. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!