Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volt valakinek vetélése...

Ha volt valakinek vetélése vagy abortusza, de újra terhes, azt a nőgyógyász meg tudja mondani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

És ha volt neki????

Akkor azonnal hagyja el a testvéred, mert ez nem tettszik neked?????


Undorító a hozzáállásod. Tudod miért??? Mert előítéletes vagy, esélyt sem adsz, meg sem akarod ismerni, csak a pletykákra alapozol. Állítólag...


Tudod én 19 évesen jöttem össze a párommal. Én nem voltam külföldön, de elég bulizós meg pasizós voltam. És a sógornőm ugyanígy viselkedett. Hogy egy volt osztálytársamtól hallotta, hogy mekkora k..a vagyok... Hát már 13 éve együtt vagyunk, házasok, és van egy gyerekünk. Boldogan élünk. SOHA nem csaltam meg...


És ha tényleg táncolt kint??? Akkor mi van??? Nem zárhatja le a múltat? Nem élhet normális életet???

Szörnyű vagy, hagyd a tesód, gondolom felnőtt ember, el tudja dönteni kivel él együtt. Vagy ő is lenyomozza, meg megválogatja, hogy te kivel lehetsz???

2018. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy ember tudott a kérdésre válaszolni, gratula, észlények!
2018. júl. 2. 13:39
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Csak egy par hetig lehet lattni a terhesseg "nyomat" az abortusz vagy veteles utan, kesobb mar nem. Amugy ha Svajcaba tacolgatott az nagyvaloszinusegel nem csak annyibol allt. Itt legalis a prostitucio(svajcban elek).

Ha itt volt abortusza az meg annyibol all, hogy bemegy a korhazba, megvizsgaljak es kiirjak a mutetre vagy megkapja az abortusz tabletat es azzal haza kuldik vele.

En megertem az aggodalmod en is feltenem a testverem hogy esetleg kihasznaljak.

2018. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem látszik a nyoma későbbi vizsgalatokon.

De ha igen,akkor elkábítod,vagy leütöd és elcincálod nőgyógyaszhoz,hogy megvizsgálja a kedvedért? Ne féltsd már annyira a tesókád hancúrlécét.

2018. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Biztos hallottad már azt ,hogy k**vábol lesz a legjobb feleség ... nem alaptalan ez sem .. hiába vársz itt megerősítést a kukacoskodásodhoz ... ez nem más mint féltékeny vagy mert a tesóddal való szoros kapcsolat lazulni fog .. semmi közöd hozzá ,hogy volt e neki vagy sem ..az az Ő dolga ha volt is nem most volt .
2018. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!