Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inofolic szedésétől lehet?

Inofolic szedésétől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval valamikor múlt hónap eleje körül kezdtem el szedni az inofolicot+femibion. 19-én jött meg. 25-én megszédültem, de úgy, hogy teljesen elsötétült a látásom is, a lábamon alig tudtam megállni, aztán 2-án, szóval ma arra keltem, hogy rettenetesen rosszul vagyok, hányingerem van. Nem is kellett sokáig várnom, mert ahogy vízszintesből függőlegesbe helyeztem magam egyből szaladnom kellett hányni. Aztán jobban lettem gondoltam visszafekszem még egy kicsit pihenni erre amikor megint felkeltem megint mennem kellett hányni. Szerintetek mitől lehet? Vagy baba lenne? De ilyenkor?

2018. júl. 2. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy korai lenne még a terhességi tünet, de minden nő más és más! Csinálj terhességi tesztet az aktuális mensikor ha nem jön meg pontosan :) Infolociot iszok én is már fél éve. Egyszer volt ilyen tünetem, hajnali 2kor ébredtem borzalmas forgó jellegű szédülésre és hányingerre. Szerencsére én megúsztam hányás nélkül de a páromnak be kellett vinnie engem a sürgősségire. Azóta is iszom, tegnap kezdtem el enyhén szédülni de a melegnek tulajdonítom+kevés folyadék.
2018. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Végül kiderült, hogy az inofolictól szédültél-e?

Időnként nálam is előjön szédülés és lehetségesnek tartom, hogy az inofolic a ludas. De nem egyből, a szedés után kb egy hónappal tapasztaltam először és nem minden nap. Ennek próbálok most utána járni, volt-e már másnak hasonló panasza.

2021. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet pedig én biztos nem vagyok terhes mert most múlott el a menstruációm. Nekem mostanában minden nap leesik a vércukrom, többször is. Ilyenkor szédülök, elkezdek remegni és ideges leszek. Az igazság az, hogy amúgy is valóban keveset eszem (51-52 kiló vagyok) de ritkán esett le így a vércukrom. Én úgy tudom, hogy az infolicot amúgy is inzulinrezisztenciás nőknek szokták javasolni, na de nekem nagyon gyanús hogy eddig nem volt bajom a vércukor szintemmel most meg folyton leesik.
2023. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!