Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba befordulásával kapcsolato...

Baba befordulásával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval tudom van a négykézlábas módszer, és van az amikor zseblámpával kell rávilágítani sötétben,akkor a fényfele fordul/"megy a baba?vagy elfordul tőle?
2018. júl. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem fordul be annak lehet,hogy oka van. Pl, rövid a köldökzsinor és a méhlepény helyzete olyan, hogy nem tud befordulni. Szerintem ne trükközz, nehogy valami baj legyen a vègén.
2018. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Atyaég!én még erről nem hallottam!felvilágosítanál?
2018. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ehhez dúla segítségét kérném.
2018. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor nem jókedvükből nem fordulnak be, plussz még az utolsó pillanatban is megtehetik, úgyhogy én biztos nem szórakoznék ilyennel
2018. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem fogsz sokra jutni.. Nekem nem fordult be a babám így a 37.héten kívülről megfordították. De én külföldön élek, nem tudom otthon csinálják-e.

Választhattam, hogy megfordítsák-e vagy ha nem fordul a végèig akkor császár. Utóbbitól nagyon féltem, ráadásul az orvos is a fordításra bíztatott, azt mondta arra koncentráljak csak, hogy számolok vissza 20-tól és valóban, szűk 20 másodperc alatt már kész is voltunk, aztán még 30 percig feküdtem bent, figyelte a pici szívverését, minden rendben volt, és természetes úton, komplikáció mentesen megszületett a kislányom a 40.héten! :)

2018. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

1# erre nem is gondoltam..

2# melyikről? A négykézláb ás módszerről vagy erről a rávilágítósról?

3# csak szülésznőm van,már késő lenne keresnem :(

4# nagyon remélem hogy változtat idő előtt be akarnak fektetni

5#van amelyik orvos csinálja de az enyém nem vállalja,én is rettegek a császártól,mellesleg az orvosom mindig mást mond ugye ha faros automatikusan császár,de a medencefekvésnél azt mondta hagyna vajúdni mert akkor is ott az esélye hogy megforduljon,na 2.x meg azt mondta az is császár... Nem adja meg az esélyt.

2018. júl. 3. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne csinálj semmit. Simán lehet hogy kétszer rá van tekeredve a baba nyakára a köldökzsinór és ezért nem tud fordulni. Ha te vagy valaki más kívülről valahogyan megfordítja, habár nem tud megfulladni, de nem lesz megfelelő vagy leáll a keringése.
2018. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!