Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek mennyire...

Anyukák, nektek mennyire kikapcsolódás a családi nyaralás?

Figyelt kérdés

Főleg kisebb gyerek mellett hogy oldjátok meg, hogy legyen egy kis kikapcsolódás is?

Jelenleg úgy érzem, körülöttem az egész család pihen, olvas, úszik, alszik, csak en szívok.


2018. júl. 2. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Mindig úgy szervezem, hogy teljes ellátás legyen, -így nincs se főzés se mosogatás, a kupi ilyenkor nem érdekel.

És fejben döntsd el, hogy bármi is lesz, jól fogod érezni magad!

2018. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor teljes ellátást igénylünk a szobához. Nem stresszelek a kupin vagy hogy mit eszik a gyerek. Nyaralunk így ő is érezze jól magát. Ugyan úgy figyel rá az apukája mint én.


Ilyenkor alvás sem érdekel, alszik amikor jó neki.

2018. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Miért, te mit csinálsz, amíg a többiek úsznak?

Én mindig jól érzem magam.

2018. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
All inclusive ellátás, plusz célszerű kisgyerekes barátokkal menni, így a gyerekek is elszórakoztatják egymást. Barátnőmék szoktak úgy is menni, hogy valamelyik nagyszülő becsatlakozik, vagy viszik a bébiszittert (persze neki is fizetnek mindent+rendes fizu).
2018. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mindenki ott volt, két nagyszülő, gyerek sajnos másik nem. Állandóan az volt az érzésem, hogy amíg mások úsznak, én a homokvárat ásom, a többiek olvasnak, én a kagylókat szedegetem, ebéd után alszanak, én a színező szinezgetem a gyerekkel.

Nem főzés, mosogatás, rend a kérdés, azzal nem kellett foglalkozni, csak épp nekem nulla szabadidőm maradt.

Sosem volt olyan, hogy akkor én most leülök és egy órát olvasok.

2018. júl. 2. 22:04
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem teljesen jó. Nem főzök, mindig étteremben vagy a szálláson eszünk, a gyerek után a férjem is fut, nem mindig csak én. Egymást váltva mindketten tudunk kicsit pihenni. Épp múlt héten voltunk egyébként nyaralni, én jól éreztem magam.
2018. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Nagyi, gyere vigyázz a gyerekre egy kicsit míg várat épít, én addig uszom egyet.

Pisti mostmár kelj fel és szinezz vele te is, most én pihizem.

2018. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

De ezt meg is mondtad nekik? Lehet úgy voltak vele, hogyha szívesen csinálod, miért menjenek oda? Tudod, néma gyereknek anyja se...

Vagy reggelinél mondjuk mondd meg a férjednek, hogy délig elmész úszni, sétálni, addig legyen ő a gyerekkel. Vagy ha kettesben mennétek valahová, kérd meg a nagyszülőket, hogy esetleg fél napot nem-e unokáznának a parton.

2018. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, máshogy kellett volna. Csak közben az jár a fejemben, hogy a nagyszülő nem szitternek jött, ha magától nem ajánlja fel, nem erőltetem rá a gyereket. Meg ugye a férjemmel dolgozik, neki sincs alkalma egy hétig azt csinálni, ami épp jól esik. Csak közben meg nekem is jó lett volna, de egyszerre minden nem megy.
2018. júl. 2. 22:17
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi hármasban szoktunk menni. Nem viszünk nagyszülőt, bébiszittert és nem is válunk szét, hogy az egyik úszik, a másik a gyerekre vigyáz. Minket kikapcsol, ha a gyerekünkkel pancsolhatunk, kirándulhatunk.
2018. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!