Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hova érdemes síelni menni?

Hova érdemes síelni menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Barátnőmet szeretném meglepni egy 3 napos síeléssel. Összejött egy kis mellékes és abból a plusz pénzből szeretném magunkat elvinni. Teljesen kezdő vagyok a témában, még sosem voltam síelni. Hova érdemes menni a kezdő síelősöknek? Akár külföld is szóba jöhet, bár gondolom az jóval drágább, mint a belföld. Max 100.000 Ft-ot tudnék rászánni, bár az sem baj, ha olcsóbb. 3 napról lenne szó (lehet 4 is, ha kijön az árból). Egyáltalán ennyi pénzből kijön a síelés szállással? Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat.

2017. nov. 21. 08:38
 1/3 anonim válasza:
Szlovákia. A határtól nem messze vannak egész szép helyek, keleti blokk révén nem is túl drága (bár a síparadicsomok sosem olcsók!!!!) a többi országhoz képest.
2017. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha privátban megadod a címed, tudok segíteni. Szlovákia, Donovaly. Szállás Donovalytól 15 km-re, ha kocsival mentek, nem távolság. Szállás + félpanzió 17,- €/ nap, személy. Az időponttól függően 20% kedvezmény a síbérletre.
2017. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A 2-es ajánlat valóban kiváló! Voltam má arrafele...
2017. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!