Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spontán vetélés miatt lehet...

Spontán vetélés miatt lehet hogy ekkora fájdalmam van még mindig?

Figyelt kérdés

Szilveszter előtte egy nappal elvetéltem. Voltam akkor orvosnál ultrahangon nem látta a babát. 5hetes terhes lehettem.

Vissza kellett volna mennem kontrollra de az orvos akihez mentem volna lemondta telefonon kérdezte az asszisztens hogy hogy vagyok. Azt mondta hogy nincs ok az aggodalomra nem kell vissza mennem.

Minden egyes menstruaciomnal al eső két három nap valami pokoli. Mintha ki a akarna szakadni a méhem a helyéről. A párommal mikor szeretlezunk van hogy néha fáj a méhem. Szerintetek lehet hogy valami szövődménye maradt a terhességnek és azért faj? Előtte semmi ilyen nem volt soha nem fajt egyik se.

Tudom hogy vissza kellet volna mennem de az asszisztens teljesen megnyugtatott. De én egyre jobban félek. Normlais ez szerintetek? Valaszotokat előre is köszönöm!



2018. júl. 4. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mielőbb menj orvoshoz. Valószínűleg bent maradt valami.
2018. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha probléma van, akkor vissza kell menni. Lehet, hogy semmi összefüggés nincs, más jellegű a probléma, de ezt vizsgálat nélkül nem lehet kideríteni.
2018. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szilveszter óta???


Ha bent maradt volna valami már rég nem élnél...

2018. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!