Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5-6ik hét körül lehettek...

Szkatus0621 kérdése:

Az 5-6ik hét körül lehettek és már 2 napja h barna folyásom van! Ez lehet vetélés? Semmilyen fájdalmam nincs! Nem görcsölök, nem fáj a hasam sem!

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan kezdődött,majd vérzés lett belőle.Lett egy haematómám.1 hónapig feküdnöm kellett,szerencsére a haematóma kiürült/felszívódott,vérzés elállt.

A helyedben orvoshoz mennék,lehet progi pótlás kell,de lehet nálad sem fogják tudni mi vérzik,de jobb ha orvos làt.

2014. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen menj orvoshoz, lehet progeszteron hiány (erre adnak gyógyszert, ami segít a babának megtapadni), lehet hematóma (mint az első válaszolónál), méhszájseb, sok minden. Várni nem nagyon érdemes.
2014. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam progeszteron hiány okozta. Ha akkor nem megyek orvoshoz azonnal, lehet gond lett volna.
2014. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Már hívogatom egy ideje az orvosom de nem érem el!!Remélem nem vetélés lesz!!!Ő lenne az elő babánk és nagyon szeretnénk!!
2014. aug. 27. 12:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2014. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha a dokid nem veszi fel menj ügyeletre!

Én elértem a dokim,de nem tudott bejönni,mondta ügyelet azonnal!Pár nap múlva elmentem hozzá is.

2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Oké!Köszönöm!!!
2014. aug. 27. 12:21
 8/17 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem az orvosommal!Azt mondta h az első 12 hétben a barna folyásra semmilyen gyógyszer nincs!!!Most várhatok péntekig amikor amúgy is mennem kell hozzá!!!Most kicsit félek h el vesztem a babát!!!!De bizakodok!!!
2014. aug. 27. 13:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert barna folyásra a legtöbb helyen szinte rutinszerűen adnak Utrogestant. (Ami sárgatest hormon.) Nem szokták ennyire figyelmen kívül hagyni.
2014. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van!! Fura az orvosod...
2014. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!