Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kölcsönadnátok így játékokat?

Kölcsönadnátok így játékokat?

Figyelt kérdés

Húgom 2 hét múlva férjhez megy.

Kb fél évig mondogattam neki hogy kellene valami gyereksarok, animátor, gyermekfelügyelet, ahol a gyerekek elfoglalják magukat. Végig teljesen hajthatatlan volt, azt mondta ezzel ő nem rontja el a dekort és a drága helyszínt, meg egyébként is minek, a gyerekek úgy is a szüleikkel fognak inkább ülni...

Hát végül feladtam bár eléggé rosszul esett hogy nem veszi figyelembe hogy a 1,5 éves lányom nem tud egész nap játékok nélkül ellenni és ülni az asztalnál a szüleivel/nagyszüleivel... De hát az ő esküvője, ő tudja.

Na hát most viszont kitalálta, hogy mivel úgy néz ki sok gyerek lesz, ezért mégis kellene valami amivel lekötik magukat a gyerekek. De továbbra sem gyereksarok, és nem bent az étteremben, hanem csak pár játék az udvaron, a fűben, ahova szülők kivihetik játszani a gyerekeiket néha. És hogy nem felvenne valakit vagy bérelne dolgokat, hanem a mi játékainkat vinné el. Én erre nemet mondtam, amin persze megsértődött, és most én vagyok az irigy...


De nem is tudom mit vár, mert mégis mit adhatnék? Legót meg kirakót az udvarba, hogy elvesszen a fele a fűben?

Játékokat amiket beltéren használunk, hogy füves, földes, koszos legyen? netán elfújja őket a szél?...

Zenélő (nem olcsó) cuccokat amik kint maradnak ha jön az eső és tönkremennek?

na és meddig maradnának ott, és ki szedné össze őket? Az gáz ha én elhozok mindent mikor mi hazajövünk éjfél felé, de hagyjam ott az összes cuccunkat egy vadidegen étterembe ami nincs is közel? Hogy jutnak majd vissza hozzám, és mi garantálja hogy minden meglesz?

Szinte csak olyan játékunk van amit a lányom szeret és használ, mi lesz ha eltörnek, eltűnnek, tönkremennek?

Ha lenne egy kijelölt szoba, szőnyeggel, világítással, akkor persze adnék (bár akkor is félve, mert nem ismerem a többi gyereket), de így?


Ti kölcsönadnátok így a játékaitokat? Vagy mit mondanátok?


2018. júl. 5. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Vannak elképzelései tesódnak... nem én se vetném oda koncnak egy csomó gyereknek a játékainkat, hogy tönkretegyék, szétlopkodják.

Vigyél a sajátodnak pár kedvencet amivel ő ellesz, és ennyi.

2018. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Kinti játékaitok nincsenek? Homokozó, labda, ilyesmi? Vagy vigye minden gyerek a saját játékait. Vagy vegyenek pár olcsó játékot a húgodék.
2018. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha kinti esküvő lesz, béreljen ugrálóvárat. Az nem olyan nagy összeg, és lehet vele felvágni...


És mindenki boldog lesz.

2018. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Homokozó szettünk van, de az összesen 1 vödör, 2 lapát, 3 forma, 1 gereblye és egy szita. Ezt oda tudom adni, de homokozó hiányában nem fognak tudni semmit csinálni vele. Főleg nem 15-20 gyerek.

A hintánkat nem tudjuk elvinni, mert ott nincs állvány, maximum a csúszdát tudnánk odaadni, de azt meg mi bent használjuk és nem szívesen tenném ki. Ráadásul én elvinni sem tudom mert nem fér be a kocsinkba.

2018. júl. 5. 14:56
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha kint lenne akkor ként pár labda meg aszfaltkréta, vödör, lapát ilyesmi. Esetleg egy kis asztalt amin zsírkréta.

Én annyit tennék maximum a helyedben, hogy amit nem sajnálsz, pl egy két labda azt elvinném. De mondanám, hogy a többi szülő is hozzon valamit, így összejönne pár játék amivel el lennének.

Amúgy ha ilyen pici gyerekek így külön lennének, szerintem inkább az lenne belőle, hogy a gyerekesek a gyerekeikkel a többiek meg az asztalnál, szóval ketté szakadna a társaság, ha érted hogy értem.

2018. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem akar ugrálóvárat, mert az látszódna a képeken. Még csak egyszerű obis sátrat sem, ahova bemehetnének a gyerekek...
2018. júl. 5. 14:57
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Akkor SEMMI játékuk ne legyen a gyerekeknek, mert lehet, hogy látszódni fog a képeken...

Ekkora hülyeséget.


De ha ennyire probléma neki, akkor miért nem gyerektelen esküvője lesz???

Amúgy ahol mi voltunk, nem volt semmilyen külön gyerekprogram. Vittem a saját gyerekemnek pár játékot, amivel eljátszott. Gondoskodjon mindenki a saját gyerekéről.

2018. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Semmi se jó. Szuper az ilyen esküvő. Én egyszerűen a szertartás után hazamennék, a többit oldják meg ők.

Nem a te esküvőd, nem neked kell megoldani. Keressen olyan megoldást, ami mindenkinek megfelel. Így lesz a fotókon egy csomó nyafogó, unatkozó kisgyerek. Aztán a végén te leszel a hibás azért is.

2018. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésre is válaszolva: nem adnám kölcsön. Pl. egy tanulóasztal nem olcsó, és senki se fogja vállalni, ha tönkremegy.

Nektek mindenből egy van: 20 gyerekből 18 úgyis ugyanazt akarja, és hiszti lesz. Több egyforma kell, hogy ne legyen veszekedés. Ráadásul vannak tipikus lányos és fiús játékok, nektek valószínűleg nincs (sok) fiús. Egy ovis kisgyereknek ez nagyon is fontos szempont, a labda színe se mindegy, ne viccelj.

A húgod írjon kör e-mailt a kisgyerekes rokonoknak, hogy ne feledkezzenek meg az apróságokról, legyenek szívesek játékot vinni, de vegyék figyelembe, hogy nem vállaknak érte felelősséget, ha baja esik. .

2018. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Saját játékot semmiképp! Vegyen 10 pöttyös labdát, buborékfújót, legyen egy csokor lufi és kész. Ha jó fej lenne, még fagyit is vihetne az étterembe, kapható előre csomagolt tölcséres is. Ha meghív egy családot, abba a gyerekek is beletartoznak, illik rájukis gondolni.
2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!