Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi gyereknek melyik a jobb...

Kicsi gyereknek melyik a jobb naptej? Uriage vagy Eucerin vagy la roshposey?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha vmelyiket rosszul írtam :) Kinek mi a tapasztalata az összetevőket illetően?
2018. júl. 10. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Fél éves

[link]

3 éves

[link]


Viszonylag sokat vagyunk napon és eddig még csak pirosak sem lettek. Szóval én ajánlom.

2018. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mi is azt használjuk, amit a 3 éves.
2018. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a LaRoche-t vettük,abból is csakis a fizikai fényvédőset. Kémiait semmiképp. Mi sosem használunk naptejet,már őt sem kenem(3,5 éves). Edződik a bőre,délben nincs kint és inkább uv-ruha ,mint krém.
2018. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom jó, ugyanaz a kategória árban is, kisbabára fizikai fényvédő kell, én később áttértem a gyógyszertáriakról a bio termékekre, így most laverát használunk.
2018. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a bio is fizikai fényvédő? mármint a lavera amit írtál
2018. júl. 10. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, a lavera is fizikai fényvédő.
2018. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és mennyire kenhető könnyen?
2018. júl. 10. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden fizikai fényvédő nehezen kenhető, a lavera is, de azért hozzá lehet szokni.
2018. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9 honaposnak uriage krémet vettem, ezt ajánlottak a gyógyszertárban. Kék szemű, szőke hajú fehér boru kisfiú, meg csak meg se pirult eddig, pedig rengeteget vagyunk levegőn.


Én leegek a 30-assal is. Mostanában én is az ő nap krémet használom, én se lettem piros.

2018. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

B+ hat en behalok

"Melyik a jobb naptej"-Vedd meg és kesz

"Melyik kenheto konnyen"-Az amit el is kensz es nem pocsekolod az idodet hulye kerdesekkel

Koszontem

2018. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!