Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek komoly konfliktusai...

Akinek komoly konfliktusai voltak a párjával gyereknevelési kérdésekben, hogy oldották fel az ellentétet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Jóval az első gyerek megfoganása előtt megbeszéltük a fontosabb dolgokat, így most, hogy már itt vannak, nincsenek konfliktusaink miattuk.
2018. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi is úgy voltunk, mint az első Válaszoló.


Előre megbeszéltük az alappilléreket, az apróságokat meg menetközben egyeztetjük.

2018. júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Az általános receptet se hagyjuk ki: önérzeteskesés teljes hiánya, higgadt tárgyilagosság, józan ész használata, nyitottság, tudatosítani, hogy a vita célja az, hogy a lehető legegyszerűbben jussunk el kettőnk közös céljához abban a konkrét tárgykörben.


Így már azért rendesen be kell feszülni, hogy mellélőj.

2018. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg beszélgetéssel.

Sose a gyerekek előtt vitázunk, csak négyszemközt, így a kicsik előtt egy nagy közös egység vagyunk, azonos szabályokkal.

A következetesség a legfontosabb.

2018. júl. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Irigyellek titeket :-(
2018. júl. 12. 07:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigykedj, üljetek le beszélgetni és oldjátok meg a problémákat. Felnőtt emberek vagytok, gyerekeitek vannak. Muszáj kommunikálni! Hajrá! 😊
2018. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszámolni, hányszor kezdeményeztem ilyen beszélgetést, de mindig falakba ütköztem. Én most pihenni akarok, ne beszélgessünk már erről, ez most nem fontos, ne hergelj fel éjszakára stb stb a válasz...
2018. júl. 12. 07:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt máshogy nem lehet megoldani. És gondolom már te érzed, hogy ez a kettőtök kapcsolatàra is rànyomja a bélyegét.
2018. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pontosan
2018. júl. 12. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
És miben nem egyeznek a nevelési elveitek?
2018. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!